رایابان، سامانه‌ای برای یافتن متخصصین آموزش دیده برای انجام کارهای خدماتی و تعمیراتی است. این مجموعه به عنوان اولین مرجع خدمات کامپیوتری، دوربین مداربسته، لپ تاپ و کامپیوتر ، خدمات ماشین‌های اداری و چاپگرهای صنعتی دسترسی به متخصصان را برای کاربران آسان می‌کند. این مجموعه با شفافیت قیمت‌ها و هم‌چنین مطلع بودن کاربر و متخصصان ما به صورت آنلاین از ریز جزئیات مراحل کار و همچنین قیمت ‌های رقابتی در بین متخصصان و بالا بردن کیفیت خدمات موجب رضایت خاطر شما می‌شود.

خدمات رایابان

رایابان با استفاده از کادر منظم و دقیق فعالیت خدمات و تعمیرات خود را درزمینه های تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ، پشتیبانی شبکه و سرور، نصب و ارتقاء دوربین های مداربسته ، فروش و تعمیر پرینتر انجام می‌دهد.
با ثبت نام و ثبت خدمات دریافتی خود از رایابان بعد از تائید درخواست شما می‌توانید  بهترین کارشناس را با قیمت های مختلف ارائه شده انتخاب نمایید و بقیه مراحل دقیق و منظم انجام خواهد شد. امکان بررسی نظر افرادی که از خدمات استفاده کرده‌اند به شما کمک می‌کند تا ما را برای انجام کارهای خود انتخاب کنید. اجرت انجام خدمات نیز متناسب با هر خدمت و قبل از شروع کار به شما اعلام می‌شود و درنهایت شما با مقایسه قیمت‌های پیشنهادی بهترین انتخاب را خواهید داشت و در پایان کار شما به صورت نقدی و یا از طریق لینک موجود در سایت یا اپلیکیشن پرداخت خواهید کرد.

خدمات رایابان درزمینهٔ سخت افزار و تعمیر کامپیوتر در محل

خدمات رایابان به صورت خاص در حوزه نرم افزار و سخت افزاری  با به کارگیری متخصصان خبره درزمینه های مختلفی چون تعمیرات لپ تاپ در محل، تعمیرات کامپیوتر در محل، نصب نرم‌افزار در محل، پشتیبانی شبکه و سرور، تعمیرات تجهیزات وایرلس، فروش و مونتاژ قطعات کامپیوتری، ماشین‌های اداری، تعمیر چاپگرهای صنعتی و ... است که شما می‌توانید به سه روش اینترنتی ، اپلیکیشنی و یا تلفنی به صورت رایگان درخواست خود را ثبت کنید تا متخصصین ما در محل شما حضور یابند.

تعمیرات دوربین مداربسته رایابان

رایابان با ارائه خدمات خاص درزمینهٔ نصب دوربین مداربسته، ارتقاء و تجهیز دوربین مداربسته و هم‌چنین رفع اشکال دوربین مداربسته با متخصصان حرفه‌ای در خدمت شما خواهد بود.


ضمناً خدمات رایابان به این موارد ختم نمی‌شود و برای هر کار که به کمک نیاز داشته باشید، می‌توانید روی بهترین تعمیرکارها و متخصصان رایابان حساب کنید. در حال حاضر رایابان در شهر اصفهان فعال است و به زودی فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش خواهد داد. با سفارش آنلاین خدمات و دسترسی سریع به هزاران متخصص قابل اعتماد، تجربه متفاوت و هوشمندانه‌ای از دریافت خدمات منزل و محل‌ کار خواهید داشت. فقط کافی است درخواست خودتان را در سایت رایابان ثبت کنید تا متخصصین رایابان، در زمان تعیین شده و با قیمت حدودی از پیش اعلام شده، نیاز شما را با بالاترین کیفیت در محل کار‌ و یا زندگی شما رفع کنند.

 

مهم‌ترین اهداف رایابان

1.    رفع نیازهای خدماتی در زمینه IT
2.    ایجاد اشتغال برای متخصصین واجد شرایط
3.    آموزش رایگان


نتیجتاً رایابان با ارتقاء کیفیت خدماتی از طریق سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان کیفیت بالایی نسبت به خدمات سنتی ارائه می‌دهد.
جهت کسب اطلاع از نحوه جذب نیروهای متخصص در رایابان وارد لینک پیوستن متخصصین شوید.