اصفهان ارتباط: هدف رايابان اشتغالزايي و رفع مشكلات فناورانه شهروندان است

مهندس حميد اميني، بنيانگذار نوآفرين “رايابان”: هدف رايابان اشتغالزايي و رفع مشكلات فناوانه شهروندان است.

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۰:۰۰
  • تعداد بازدید: ۱۲۱۶
  • گروه: اخبار

در شرايط كنوني كشورمان پایین بودن خلاقیت، نوآوری و ضعف فناوری در بنگاه های اقتصادی موجب افزایش وابستگی صنعت و اقتصاد كشور به فناوریهای خارجی شده و این برای كشور ما كه از منابع سرشار اقتصادی برخوردار است یك ضعف مهم به شمار می رود.

 بر همين اساس شركتهای دانش بنیان، ثروت آفريني را از طريق  نتایج تحقیق و توسعه  خود در حوزه فناوری های برتر و ايجاد ارزش افزوده فراوان در  اين حوزه ها، به خوبي انجام مي دهند.

ترغیب هیأت علمی دانشگاه ها و واحدهای ‌پژوهشی برای فعالیتهای بیشتر و نيز حمايت از علاقه مندان و فعالان اين عرصه به منظور رفع نیاز و توسعه اقتصادی جامعه و تجاری سازی یافته های ‌پژوهشی از مهم ترين اقداماتي است كه در جهت حمايت از اين كسب و كار هاي نوپا بايد انجام گيرد.

در اين زمينه در كل كشور بيش از ۴۵۷۰ شرکت دانش بنیان وجود دارد که استان اصفهان با بيش از  ۴۰۰ شرکت در رتبه دوم کشوری قرار دارد.

در اين زمينه گفتگوي ما با يكي از مديران و بنيانگذارن اين مجموعه هاي دانش بنيان خالي از لطف نيست.

مهندس حميد اميني؛ متولد ۱۳۷۰ داراي مدرك کارشناسی برق قدرت، ‌مدیرعامل و مؤسس شرکت ناظران هوشمند و بنیانگذار مجموعه استارت آپ “رایابان است كه سابقه همكاري با شهرداری اصفهان، تأمین اجتماعی، کمیته امداد امام خميني(ره) و… را در كارنامه خود دارد.

وي در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ما گفت:  مدت هاست که خلاء های جدیدی بین مصرف کنندگان و شاغلین حرفه هاي مبتني بر فناوري به شدت احساس می شود.

 

 

 

مهندس امینی با بيان اينكه وقتي در ابزارهاي فناورانه خود دچار مشكل مي شويم، سوالات متعددي ذهن ما را درگير مي كند، ادامه داد: در زمان مواجهه با يك مشكل در ابزارهاي فناورانه خود، ما مرتباً  به اين فکر می کنیم كه چقدر طول می کشد تا وسيله ما تعمير و درست شود؟ و آيا اصلاً درست مي شود؟! براي تعمير آن به  كجا مي توان اعتماد كرد كه از كيفيت خوبي برخوردار باشد؟ هزينه تعمير آن چقدر است؟ و مبادا فايل ها، تصاوير و اطلاعات شخصي ما به سرقت رفته و حريم خصوصي ما تهديد شود؟! اينها سؤالاتي است كه همواره در مواجه با يك مشكل در ابزارهاي مبتني بر فناوري مطرح شده و ما  به دنبال جواب مطمئن و قاطع آن می گردید.

بنیانگذار مجموعه استارت آپ “رایابان” در ادامه افزود: در اين راستا ما برای اطمینان بیشتر از اطرافیان هم مشورت می گیریم که آن ها نیز تجربه های مثبت و منفی زیادی از ارائه دهندگان این خدمات دارند و بعضاً با گفته های آن ها بیشتر مردد می شویم و این جاست که به خلاء مجموعه ای پی می بریم که یقین داشته باشیم مورد اعتماد است، پایین ترین تعرفه ها را داراست، یک هفته ما را منتظر نمی گذارد، در سریع ترین زمان ممكن رسیدگی می کند، ضمانت رضایت دارد، حرفه ای ترین نیروها را در اختیار دارد و مهم تر از همه حفظ امنیت اطلاعات شخصی ما را هم در ارائه خدمت تضمین نماید و اصلاً برای حفظ آرامش و راحتی ما کارشناسانش را به منزل یا محل کار ما اعزام می نماید، آن هم بدون دریافت هزینه اضافی و بيشتر!.

حميد اميني با تبيين دغدغه هاي خود از راه‌اندازي اين مجموعه تصريح كرد: با توجه به مشكلات و دغدغه هاي فوق، ما به اين نتیجه رسیدیم كه همین نیاز و نگرانی ها، نگرانی بقیه مردم نيز هست و کمر همت و پشتکار بستیم تا خلاء شرایطی نوین که بتواند این نگرانی ها را پشت سر بگذارد را برطرف نماييم و در این بین استارت آپ “رایابان” متولد شد.

مدير مجموعه نوآفرين “رایابان” در ادامه با بيان مطالبي درخصوص ايده خلق شده در اين مجموعه، توضيح داد: رايابان، پلتفرمی است که مي تواند بهترین  تکنسین‌های IT و ICT را به مشتريان و شهروندان عزیز معرفی نماید و از شروع ارتباط مشتری با این پلتفرم تا انجام کامل و صحیح خدمت مورد نیاز وی، بر این چرخه نظارت کامل و موثر داشته باشد.

وي خدمات اين مجموعه براي شهروندان را برشمرد و بيان داشت: شهروندان عزيز در هر زمانی که به هر خدمتی در زمینه رایانه، لپ تاپ و … نیاز داشته باشند،  خیلی ساده مي توانند با رایابان ارتباط برقرار کنند.

مهندس اميني به شعار رايابان نيز اشاره كرد و گفت: ما معتقديم برای هر مسائله ای قطعاً راه حلی وجود دارد و به قول رایابانی ها: “حتما یه راهی هست..!”

وي با بيان اينكه اعتقاد گروه پشتیبانی رایابان این است که ما نیامده ایم رقابت كنيم یا اثبات کنیم که بهترین هستیم، تصريح كرد: ما آمده ایم تا رفاقت کنیم، خدمت کنیم، و برای جوانان با استعداد این مرز و بوم که شایسته رفاه و پیشرفت هستند شغلی دست و پا کنیم، آمده ایم که کمک کنیم، هر چقدر که از ما بر می آید. آمده ایم که حمایت کنیم چرا که یک دوست خوب برای مواقعی که نیاز به کمک و همراهی داریم یک پشتیبان خوب هم هست.

بنیانگذار “رایابان” در پايان كانال هاي دسترسي و راه هاي استفاده سريع شهروندان از خدمات اين مجموعه را برشمرد و افزود: براي استفاده از خدمات اين مجموعه، راه‌هاي مختلفي وجود دارد و مسلماً براي هر كس، يكي از اين راه‌ها آسان تر از بقيه است، بر همين اساس راه های ارتباطی ساده و متنوعی برای ارتباط و ثبت سفارش خدماتمان از طريق اینستاگرام (Rayabaan_com)، سایت (www.rayabaan.com)، تماس (۳۱۳۱۳۰۳۰)، واتس‌آپ (۰۹۱۳۷۱۵۱۴۵۲)، اپلیکیشن رایابان و… فراهم آورديم و تلاش مي كنيم تا اين دسترسي، هر روز براي نيازمندان به اين خدمات و شهروندان عزيز آسان تر، سريع تر و ساده تر شود.

منبع: اصفهان ارتباط

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما