روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل و همراه اول

در این مقاله روش های مختلف دریافت اینترنت رایگان سیم کارت های همراه اول و ایرانسل را برای شما توضیح خواهیم داد لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۰:۰۰
 • تعداد بازدید: ۱۲۰
 • گروه: اخبار

در این مقاله روش های مختلف دریافت اینترنت رایگان سیم کارت های همراه اول و ایرانسل را برای شما توضیح خواهیم داد لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اینترنت رایگان

روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل من

ایرانسل من به عنوان نرم افزار تخصصی سیم کارت های ایرانسل، علاوه بر ارائه خدماتی چون خرید بسته و مکالمه، خرید شارژ، پراخت قبض، خرید مودم و … راهی برای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل می باشد.

با نصب برنامه ایرانسل من برای اولین بار، می توانید اینترنت رایگان ایرانسل 50 گیگ دریافت کنید.

تنها کافیست بعد از نصب برنامه ایرانسل من بر روی گوشی، با وارد کردن شماره موبایل خود در این برنامه ثبت نام کنید و با انتخاب رمز کاربری براحتی وارد برنامه شوید.

علاوه بر اینترنت رایگان 50 گیگ ایرانسل برای اولین ورود در ایرانسل من، می توانید با تکان دادن گوشی یا چرخاندن گردونه، شانس خود را برای دریافت هدیه اینترنت رایگان ایرانسل امتحان کنید.

ضمن اینکه با دعوت اطرافیان خود به ایرانسل من و با اولین ورود آنها به این برنامه، برای هر دوی شما 50 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل در نظر گرفته می شود.

توجه داشته باشید که نمی توان با حذف این برنامه و نصب مجدد، اینترنت رایگان اولین ورود را دریافت کرد.

 

گرفتن 5 گیگ اینترنت ایرانسل رایگان با ویرایش اطلاعات

یکی دیگر از راه های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل، ویرایش و بروزرسانی اطلاعات کاربری در صفحه ایرانسل است که با این کار 5 گیگ اینترنت 7 روزه به شما تعلق می گیرد.

این اطلاعات شامل شماره تلفن همراه، کد ملی و پست الکترونیک شما می باشد که پس از ویرایش آنها و تایید از سوی سامانه، 5 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه می گیرید و می توانید طی 7 روز از آن استفاده کنید.

 

دو گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با دعوت به سیم کارت دائمی

از دیگر راه های گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل، دعوت از دوستان به تبدیل سیم کارت دائمی می باشد.

برای گرفتن اینترنت رایگان ایرانسل به این روش، شماره اعتباری دوستان ایرانسلی خود را به شماره 3192 پیامک کرده و دوستان خود را به تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی دعوت کنید. با پذیرفته شدن این دعوت از سوی دوستتان، 2 گیگ اینترنت یک ماهه به شما تعلق می گیرد.

همچنین با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری خود به دائمی می توانید برای فعال سازی ۲۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل اقدام نمایید.

برای مشاهده روش های دیگر به لینک منبع خبر "اینترنت رایگان ایرانسل" مراجعه نمایید.

 

روش های دریافت اینترنت رایگان همراه اول

اینترنت رایگان همراه اول با نصب برنامه همراه من

دانلود و نصب برنامه همراه من، ساده ترین روش دریافت ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول می باشد. برای استفاده از این طرح باید جدیدترین نسخه همراه من را در گوشی خود داشته باشید

اپلیکیشن همراه اول علاوه بر خدماتی که در زمینه پرداخت قبض، خرید شارژ و بسته اینترنت و … در اختیار مشتریان قرار می دهد، بسته اینترنت 10 گیگابایتی به شما هدیه می دهد که تا 3 روز اعتبار دارد.

 1. بعد از نصب برنامه همراه من در گوشی، وارد برنامه شوید.
 2. شماره موبایل خود را وارد کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود.
 3. از بین گزینه های پیش رو بر روی گزینه طرح های تشویقی کلیک کنید.
 4. با انتخاب گزینه هدیه های همراهی بر روی دکمه (فعالسازی) کلیک کنید.
 5. حالا پیامی مبنی بر موفقیت در ثبت درخواست شما به شماره موبایلتان ارسال می شود و کمی بعد اینترنت رایگان 10 گیگی همراه اول برای شما فعال خواهد شد.
 6. با شماره گیری کد دستوری #10100 می توانید از باقیمانده اینترنت رایگان همراه اول مطلع شوید.

هر فرد تنها 1 بار می تواند از این طرح اینترنت رایگان همراه اول استفاده کند و بعد از گذشت 72 ساعت از فعالسازی این طرح، فاقد تمدید خودکار است.

اینترنت رایگان همراه اول با عضویت در باشگاه فیروزه ای

با عضویت در باشگاه فیروزه ای (باشگاه مشتریان همراه اول) نیز می توانید برای گرفتن اینترنت رایگان همراه اول اقدام کنید.

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت در باشگاه فیروزه ای همراه اول می توانند با پرداخت قبض، خرید شارژ و یا دعوت دوستان با توجه امتیازی که در باشگاه فیروزه ای کسب می کنند، هدایای مختلفی همچون اینترنت رایگان همراه اول دریافت کنند.

با عضویت در همراه من به طور خودکار یکی از اعضای باشگاه فیروزه ای خواهید شد و 48 ساعت بعد از پرداخت قبض یا خرید شارژ، امتیاز شما لحاظ خواهد شد و شما تا یک ماه برای دریافت امتیاز خود و استفاده از مزایای آن فرصت دارید.

با پرداخت غیر حضوری قبض پایان دوره شماره های ثابت همراه اول تا تاریخ 6ام هر ماه، 2 گیگ اینترنت رایگان همراه اول دریافت می کنید که اعتبار یک روزه دارد.

اینترنت رایگان همراه اول با طرح دوشنبه سوری

از دیگر روش های گرفتن اینترنت رایگان همراه اول، استفاده از طرح دوشنبه سوری است که برای همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان پذیر است.

برای فعال کردن طرح دوشنبه سوری و استفاده از اینترنت رایگان همراه اول می توانید دوشنبه آخر هر ماه، کد # ۶۴ * ۱۰۰ * را شماره گیری کنید و برنده یکی از سرویس های این طرح از جمله اینترنت رایگان همراه اول باشید.

 • اینترنت دوشنبه سوری از 500 مگابایت تا 100 گیگ متفاوت است.
 • برای هر مشترک همراه اول یکبار در ماه امکان فعال سازی این طرح وجود دارد.
 • برای اطلاع از باقیمانده اینترنت رایگان در طرح دوشنبه سوری کد دستوری 100640# را شماره گیری نمایید.

دریافت اینترنت رایگان همراه اول با تعویض سیم کارت به یوسیم

هدیه تعویض سیم کارت همراه اول راه دیگری برای استفاده از اینترنت رایگان همراه اول می باشد. در این طرح با تعویض سیم کارت همراه اول خود به سیم کارت نسل چهارم یوسیم (سیم کارت های مخصوص اینترنت نسل 4 و 4.5)، علاوه بر برخورداری از اینترنت پرسرعت بدون تغییر شماره موبایل شما، می توانید از اینترنت رایگان همراه اول 20 گیگابایتی (برای مشترکین دائمی همراه اول) و اینترنت رایگان 15 گیگی همراه اول (برای مشترکین اعتباری) به مدت 30 روز، بهره مند شوید.

برای تعویض سیم کارت به یوسیم و گرفتن اینترنت رایگان همراه اول قبل از هرچیز با شماره گیری # ۶ * ۱۰ * از نسل سیم کارت خود مطلع شوید.

حدود یک هفته بعد از تعویض یوسیم، طرح اینترنت رایگان همراه اول فعال سازی می شود.

برای مشاهده روش های دیگر به لینک منبع خبر "اینترنت رایگان همراه اول" مراجعه نمایید.

منبع: مگ نت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • نظر شما