طراحی سایت فروش طلا و جواهر در عرض ۱۰ دقیقه با کمک تی اف نت پلاس

 طراحی یک وب سایت امروزه برای هر کسب و کاری لازم و ضروری میباشد حالا ما در سایت تی اف نت پلاس یک سایت آماده در زمینه فروش جواهرات ارائه کرده ایم که ...

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۰:۰۰:۰۰
  • تعداد بازدید: ۱۰۵
  • گروه: اخبار

شعبه آنلاین فروشگاه طلا و جواهر خود را افتتاح نمایید!

با نام و یاد خدای بزرگ, همانطور که میدانید امروزه بسیاری از کسب و کار های به سمت دنیای وب کشیده شده اند و فروشگاه ها از امر غافل نیستند یکی از این کسب کارها که میتواند در سطح وب بسیار پیشرفت بکند سایت های طلا و جواهر میباشند! بنابراین اگر یک فروشگاه طلا و یا جواهر دارید باید یک وب سایت نیز برای رشد کسب کار خود طراحی بکنید!

اما هزینه های طراحی یک وب سایت کامل بسیار بالا میباشد بنابراین برخی از افراد از طراحی کردن یک وب سایت حرفه ای اجتناب میکنند در حالی که یک وب سایت میتواند برای رشد یک کسب و کار بسیار کمک بکند! حالا ما یک راه حل با سایت های آماده در سایت تی اف نت پلاس برای این موضوع ایجاد کرده ایم با ما در ادامه این مقاله همراه باشید!

ایجاد یک وب سایت کامل برای فروش جواهرات

اجازه بدهید قبل از این که روند طراحی یک سایت برای فروش طلا و جواهر را بگوییم ابتدا در مورد مضیت های طراحی یک سایت فروشگاهی صحبت بکنیم! فروض بکنید شما یک شعبه به منظور فروش طلا و جواهرات دارید و هر روز 10 عدد مشتری به مغازه شما سر میزند و در بین این مشتریان شما فروش خوبی را به خود اختصاص میدهید!

حالا یک وب سایت فروشگاهی که زمینه طلا و جواهرات شروع به فعالیت کرده اسا و روزانه 1000 عدد مخاطب از طریق گوگل وارد وب سایت میشود! بنظر شما چند نفر از این 1000 نفر میتواند مشتری شما باشد؟ خوب اگر جواب را گرفتید حالا برسیم به مبحث طراحی یک سایت کامل و حرفه ای در زمینه فروش جواهرات! اگر بخواهید یک وب سایت را به یکی از شرکت های طراحی سایت مانند تیم تی اف نت پلاس بدهید شما باید هزینه ای نزدیک بر 5 الی 20 میلیون بدهید!

اما ما به دلیل این که این هزینه ها را کم بکنید ویژگی سایت های آماده وردپرسی را ارائه داده ایم! این سایت های آماده از قبل طراحی میشوند و برای یک کسب و کار به صورت حرفه ای بهینه سازی میشوند حالا ما یک وب سایت آماده به اسم قالب سایت طلا و جواهرات طراحی کرده ایم! که شما میتوانید با مراجعه به سایت با هزینه بسیار کم یک سایت آماده درایفت بکنید!

ویژگی های یک سایت آماده در زمینه فروش طلا چیست؟

همانطور که میدانید هر وب سایت فروشگاهی باید به آن محصول اضافه شود حالا طراحی یک فروشگاه میتواند زمانبر بوده و هزینه های زیادی را به خود اختصاص بدهد اما در سایت های آما این موارد از جمله فروشگاه وب سایت, صفحات اصلی, وبلاگ و ... از قبل طراحی میشوند به نابراین هزینه های آن بسیار کم میباشد و حتی کاملا بهینه سازی میشوند برای موتورهای جستجو مانند گوگل!

یک سایت فروشگاهی مانند طلا و جواهر باید کاملا ریسپانسیو باشد منظور از ریسپانسیو همان واکنشگرا وب سایت میباشد دلیل این که ریسپانسیو وب سایت را جدی گرفته ایم است که یک وب سایت باید بتواند با تمامی سیستم ها سازگار باید یعنی باید بتواند در گوشی های موبایلی در دسکتاپ ها و حتی در تبلت ها واکنشگرا باشد و به خوبی قابل نمایش باشد! این وب سایت آماده کاملا این ویژگی را به صورت اختصاصی به خود اختصاص داده است.

موارد مورد نیاز برای نصب سایت آماده جواهر فروشی

مطمعنا میدانید که برای ساخت یک وب سایت نیاز به دامنه و هاست دارید! حالا این مورد نیز در سایت های آماده مورد نیاز میباشد شما بعد از این که یک سایت آماده وردپرسی را سفارش میدهید باید یک هاست و دامنه مناسب در حوزه کاری خود نیز سفارش بدهید تا این وب سایت بر روی هاست شما نصب شود!

شرکت های بسیار زیادی در زمینه هاست و دامنه فعالیت دارند باید توجه داشته باشید شرکتی را انتخاب بکنید تا به صورت کامل مطمعن باشد و در آینده وب سایت شما به مشکل بر نخود اگر هاست مناسبی انتخاب نکنید بر روی سئوی وب سایت خود بسیار ضرر میرسانید!

جمع بندی و کلام آخر ما

در کل ما برای این که یک وب سایت کامل و حرفه ای برای خود داشته باشیم بهترین گزینه استفاده از سایت های آماده میباشد چرا که این وب سایت های از قبل طراحی میشوند بنابراین هزینه بسیار پایینتری نسبت به طراحی از ابتدا دارند برای همین این نوع سایت های در بین افراد محبوبیت خاصی دارند!

ما نیز در سایت تی اف نت پلاس در بخش سایت های آماده وردپرسی یک سایت در زمینه فروشگاه طلا و جواهر طراحی کرده ایم که از زیر ساخت سئویی بینظیری بخوردار میباشد پیشنهاد میکنیم سری به این سایت آماده بزنید تا ویژگی های کاملی را مشاهده نمایید! فراموش نکنید که این سایت ها به صورت آماده میباشند و نصب آنها زمان بسیار بسیار کمتری میگیرد و شما در عرض 10 دقیقه صاحب یک وب سایت کامل میشوید!

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما