مزایای نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد برای کسب و کارها

نرم افزار حقوق و دستمزد اگر مناسب سازمان شما باشد، بسیاری از فرآیندهای محاسباتی را تسهیل و در کاهش هزینه و زمان‌های مربوط به محاسبات و پرداخت‌های حقوق تاثیر چشمگیری می‌گذارد. به همین جهت در ادامه شما را با نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا می کنیم.

 • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۰:۰۰
 • تعداد بازدید: ۳۳
 • گروه: اخبار

یکی از مسائلی که ممکن است خیلی از سازمان‌ها درگیر آن باشند، وجود اشتباهات محاسباتی و پرداختی‌های مربوط به حقوق پرسنل است. به علاوه آماده کردن دیسکت‌های بیمه و مالیات حقوق کارکنان که باید ماهیانه برای سازمان‌های مورد نظر ارسال بشود، وجود نرم افزار حقوق و دستمزد در سازمان‌ها را الزامی می‌کند.

نرم افزار حقوق و دستمزد اگر مناسب سازمان شما باشد، بسیاری از فرآیندهای محاسباتی را تسهیل و در کاهش هزینه و زمان‌های مربوط به محاسبات و پرداخت‌های حقوق تاثیر چشمگیری می‌گذارد. به همین جهت در ادامه شما را با نرم افزار حقوق و دستمزد آشنا می کنیم.

نرم افزار حقوق و دستمزد چیست؟

برنامه ای که تمام اطلاعات پرسنل یک سازمان را جمع آوری نموده و باتوجه به میزان کارکرد پرسنل مبلغ حقوق، بیمه، مالیات و ... را محاسبه نماید، نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد نام می‌گیرد. یک نرم افزار حقوق و دستمزد باید این امکان را داشته باشد، که اطلاعات ساعات کاری، مرخصی‌ها، اضافه کاری، مساعده‌ها و... را در خود ذخیره نموده و براساس این اطلاعات میزان حقوق و مزایای هر پرسنل را به صورت جداگانه محاسبه نماید.

نرم افزار حقوق و دستمزد به دلیل سرعت و دقت بالایی که در انجام محاسبات دارد، موجب افزایش سهولت کار حسابداران  می‌شود. از سویی نیز محاسبات سیستمی حقوق و مزایا موجب به حداقل رسیدن بروز خطاهای انسانی در هنگام محاسبه و پرداخت حقوق می شود.

مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد برای کسب و کارها

نرم افزار حقوق و دستمزد به دلیل عملیات محاسباتی و ارائه گزارشات مختلف در زمینه کارکرد و حقوق و مزایای پرسنل، بازدهی سازمان را افزایش می‌دهد. مهم ترین مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد را اگر بخواهیم به صورت موردی بیان کنیم، می‌توانیم به موارد ذکر شده در تصویر زیر اشاره نماییم.

مزایای نرم افزار حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با انجام محاسبات حقوق و مزایا به صورت اتوماتیک، صدور اتوماتیک فیش‌های حقوقی و اسناد حسابداری، از بروز خطاهای انسانی جلوگیری کرده و سرعت فرآیند پرداخت حقوق پرسنل را افزایش می‌دهد.

علاوه بر قابلیت چاپ فیش های حقوقی، ارتباط یکپارچه نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با نرم افزار پرتال کارکنان، موجب شده است که کارنان با ورود به پورتال خود بتوانند فیش های حقوقی خود را مشاهده و میزان کسورات و مزایای ماهیانه خود را بررسی کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم از طریق ارتباط یکپارچه‌ای که با سیستم‌های حضور و غیاب، بهای تمام شده، حسابداری مالی، پورتال کارکنان، احکام امتیازی، تایم شیت، مدیریت فرآیندها و مدیریت هوشمند پیام دارد، تمام نیازهای مربوط به حقوق و مزایا پرسنل سازمان شما را به صورت کامل پوشش می‌دهد.

ماژول‌‌های نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم عبارتنداز:

 • اطلاعات پایه حقوق و دستمزد
 • عوامل حقوق
 • ورود اطلاعات
 • محاسبات
 • گزارشات حقوق و دستمزد

امکانات نرم فزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

برخی از مهم ترین امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم را در تصویر زیر برایتان آورده‌ایم.


امکانات نرم فزار حقوق و دستمزد آرین سیستم

نرم افزار حقوق و دستمزد فرداد فراتر از مباحث ذکر شده در این بخش هست و به همین جهت پیشنهاد می کنیم برای دریارفت اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد آرین سیستم به سایت www.ariansystem.net مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره خرید نرم افزار می توانید از طریق تماس با 43027-021 با کارشناسان فروش آرین سیستم صحبت کنید.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
 • نام و نام خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • نظر شما