نرم افزار پرسنلی و احکام چیست؟ مزایای نرم افزار کارگزینی

در هر سازمان پرسنل حرف اول رو میزنند و اگر امور پرسنل به درستی مدیریت نشود و یا پرسنل مناسب سازمان استخدام نشوند، سازمان نمیتواند به اهداف خود برسد. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار پرسنلی و احکام در سازمان‌ها امری مهم ‌می‌باشد.

  • تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۰:۰۰
  • تعداد بازدید: ۱۹۲
  • گروه: اخبار

در هر سازمان پرسنل حرف اول رو میزنند و اگر امور پرسنل به درستی مدیریت نشود و یا پرسنل مناسب سازمان استخدام نشوند، سازمان نمیتواند به اهداف خود برسد. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار پرسنلی و احکام در سازمان‌ها امری مهم ‌می‌باشد.

نرم افزار کارگزینی یا سیستم پرسنلی و احکام، ابزاری برای مدیران و کارشناسان منابع انسانی ‌می‌باشد، که از طریق آن می‌توانند کلیه امور مربوط به پرسنل را کنترل و مدیریت نمایند. اگر می‌خواهید دانش خود را درباره نرم افزار کارگزینی افزایش بدهید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نرم افزار پرسنلی و احکام چیست؟

استخدام پرسنل جدید و خارج شدن پرسنل قبلی در هر سازمان، جزء روال‌های عادی هست و ثبت احکام پرسنلی باتوجه به قوانین مختلف قانون کار کمی دشوار ‌می‌باشد. به همین جهت نرم افزارهای پرسنلی و احکام با ثبت و نگهداری اطلاعات کارکنان، ارائه گزارشات مختلف از اطلاعات پرسنل و ثبت انواع مختلف احکام کارگزینی، به کمک مدیران و کارشناسان منابع انسانی سازمان‌ها آمده‌اند.

مزایای نرم افزار پرسنلی و احکام

قطعا هر سازمانی که نرم افزار پرسنلی را تهیه ‌می‌کند به دنبال افزایش سهولت ثبت اطلاعات و افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات پرسنل خود ‌می‌باشد. نرم افزار‌های پرسنلی و احکام مزایا مختلفی را برای سازمان‌ها فراهم ‌می‌کنند. به همین جهت در تصویر زیر مهم ترین مزایای نرم افزار کارگزینی را برایتان آورده‌ایم.

مزایای نرم افزار پرسنلی و احکام

نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم با ثبت تمام اطلاعات پرسنل و امکان ثبت انواع حکم‌های کارگزینی با مزایا مختلف برای کارکنان سازمان، در کنار واحد منابع انسانی به مدیریت امور پرسنل ‌می‌پردازد.

نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم با ایجاد هماهنگی بین کارهایی که برای مدیریت پرسنل سازمان لازم است و همچنین سهولت ثبت اطلاعات و گزارشگیری از اطلاعات پرسنل، به انجام امور پرسنلی به بهترین شکل ‌می‌پردازد.

ارتباط یکپارچه ای که نرم افزار کارگزینی با نرم افزار حقوق و و دستمزد آرین سیستم دارد، باعث می‌شود که در هنگام محاسبه حقوق اطلاعات حکمی پرسنل از نرم افزار پرسنلی خوانده شده و در نرم افزار حقوق و دستمزد محاسبه حقئوق انجام بشود.

نرم افزار حقوق و دستمزد آرین سیستم با انجام محاسبات حقوق و مزایا به صورت اتوماتیک، صدور اتوماتیک فیش‌های حقوقی و اسناد حسابداری، از بروز خطاهای انسانی جلوگیری کرده و سرعت فرآیند پرداخت حقوق پرسنل را افزایش می‌دهد.

نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار جذب و استخدام از دیگر نرم افزار‌های مرتبط به نرم افزار پرسنلی آرین سیستم ‌می‌باشند. هنگامی که فردی استخدام بشود اطلاعات وی در نرم افزار پرسنلی به عنوان پرسنل جدید ثبت ‌می‌گردد. همچنین برای ثبت ساعات کارکرد پرسنل در نرم افزار حضور و غیاب، لازم است که اطلاعات قرارداد‌های پرسنل از نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم فراخوانی گردد.

امکانات نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم امکان ثبت مشخصات پرسنلی با تمام جزئیات و پیوست مدارک پرسنلی را فراهم ‌می‌کند. پس از ثبت اطلاعات پرسنل، می‌توان انواع احکام پرسنلی با مزایای مختلف را برای پرسنل ثبت نمود.

امکان ثبت گواهی ضمانت حقوق، خدمات برجستگی، تخصص‌ها و مهارت‌ها و... از جمله امکاناتی هستند، که باعث می‌شوند هرآنچه مدیران باید از کارکنان خود بدانند در سیستم ثبت بشود. در تصویر زیر مهم ترین مزایای نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم را مشاهده می‌کنید.

امکانات نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم

 اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره نرم افزار کارگزینی آرین سیستم بدست بیاورید و یا قصد ثبت درخواست دموی نرم افزار پرسنلی و احکام آرین سیستم را دارید، به سایت آرین سیستم به آدرس www.ariansystem.net مراجعه نمایید.

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان خرید نرم افزار ArianERP از کارشناسان فروش شرکت آرین سیستم، می‌توانید با شماره 43027-021 تماس حاصل فرمایید.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما