خدمات دوربین مدار بسته و سیستم های حافظتی در محل با رایابان

نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیر این سیستم‌ها کاری تخصصی است. متخصصین رایابان آماده ارایه خدمات جهت بازدید، سرویس و رفع ایراد و انتقال تصویر دوربین های مدار بسته است.

دغدغه بسیاری از مردم برای محل کارو منزل، امنیت است. هزینه‌های بالا، پیگیری‌های قضایی، خسارات جبران ناپذیر مالی و یا جانی بخاطر سرقت و یا حوادث، مردم را ترغیب به استفاده از دوربین مدار بسته برای حفاظت ازمکان‌های کوچک و بزرگ کرده است.

نصب و راه‌اندازی، عیب‌یابی و تعمیر این سیستم‌ها کاری تخصصی است. متخصصین رایابان آماده ارایه خدمات جهت بازدید، سرویس و رفع ایراد و انتقال تصویر دوربین های مدار بسته است.


چه دوربین مداربسته ای بخرم؟


  • بازدید، سرویس و رفع ایراد:

متخصصین رایابان در هر زمان و مکان با حضور در محل و بررسی سیستم حفاظتی و دوربین های مداربسته شما، ایراد‌های موجود را بررسی و رفع عیب می کنند.

  • دوربین‌های مدار بسته ۴ کاناله:

اگر برای فروشگاه ها و پارکینک های منازل و سازمانها به دنبال نصب و راه اندازی دوربین هستید. متخصصین رایابان دوربین‌های مدار بسته ۴ کاناله را پیشنهاد می کند.  

  • انتقال تصویر:

یکی از خواسته های مردم در نصب دوربین‌های مدار بسته انتقال تصویرروی تجهیزات الکترونیکی است. متخصصین رایابان برای انتقال تصویر بر روی سیستم‌های موبایل، کامپیوتر و بستر انواع شبکه‌ها همراه شماست

  • نصب و راه‌اندازی دستگاه دزدگیر مرکزی یا ضبط کننده:

سیستم‌های دزدگیر مرکزی و ضبط کننده جهت برای ضبط تصایر و صوت و اعلام اخطار ورود غیر مجاز افراد به حریم خصوصی ساختمان‌های اداری و خانگی کاربرد دارد. متخصصین ما با نصب دوربین‌های وایرلس، با سیم و هیبریدی و ردیاب‌های فراصوت، فروصوت، حرارتی و حرکتی، امنیت مکان شما را فراهم می سازد.

متخصصین رایابان در زمینه خدمات تخصصی دوربین های مداربسته به صورت آنلاین با حضور در محل کار و زندگی شما تمامی موارد بالا را برطرف خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما