خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند یکی از ضروریات جهت مراقبت از کودکان و نظارت کامل بر عملکرد پرستار آنها وقتی در خانه حضور ندارید است. معمولا برای نظارت بر کودکان و یا مراقبت از سالمندان از دوربین های وایفای استفاده می کنند.

 سیستم وای فای دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند بدون هیچگونه سیم کشی بصورت بیسیم به مودم وای فای منزل تان اتصال می گردد، همچنین برای ضبط تصاویر نیز به دستگاه DVR نیازی ندارند. این روزها خرید و نصب دوربین های مداربسته پرستار کودک و سالمند به بیشترین حد خود رسیده است.

نصب و راه‌اندازی دوربین‌های امنیتی با این هدف، می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. از این طریق شما می‌توانید وقتی از خانه دور هستید بر کودک یا عزیز سالمندتان و یا بر اعمال پرستاری که نمی‌شناسید یا معتمد نیست، نظارت داشته باشید.

هدف از خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

نصب دوربین پرستار با هدف نظارت مستقیم بر کودک یا سالمند

شما می‌توانید با نصب دوربین در منزل از راه دور بر اعمال کودکان و سالمندتان نظارت داشته باشید. آیا تکالیفشان را انجام می‌دهند؟ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند؟

نصب دوربین مداربسته با هدف نظارت بر پرستار

با نصب دوربین مداربسته  میتوانید بر روی پرستاری که از برای مراقبت و نگهداری از کودک و یا سالمندتان استخدام کرده اید نظارت داشته باشد که وقتی در منزل حضور ندارید، پرستار با فرزند یا عزیز سالمندتان چگونه رفتار می‌کند؟ و آیا او پرستاری دلسوز است و یا فردی بی‌رحم؟ اگر می‌خواهید از صحت رفتار پرستار اطمینان حاصل کنید، یکی از راه‌ها خرید و نصب دوربین مداربسته است.

البته این به معنی زیر سوال بردن کار پرستاران زحمت‌کش نمی‌باشد، بلکه به شناسایی پرستارنماها کمک می‌کند.

دوربین پرستار مخفی یا معمولی

اگرمیخواهید دارید بطور نامحسوس بر محیط  خانه و پرستار کودک و سالمندتان نظارت داشته باشید، احتیاج به یک دوربین مخفی دارید. اما لازم است بدانید که برای نصب دوربین مداربسته مخفی در محیط، باید مجوزهای لازم را از مراجع قضایی دریافت کنید.

دوربین های مخفی مدل‌ها و شکل‌های مختلفی دارند. مثل دوربین لامپی، دوربین طرح ساعت دیواری و شکل های دیگر.

البته می‌توانید همان دوربین ها با سایز معمولی را به شیوه ای در منزل نصب کنید که معلوم نباشد.

اگر دوربین مداربسته  شما در دید هم باشد مشکلی ندارد و کار خود را به خوبی انجام می‌دهد. لازم نیست که حتما دوربین مدار بسته تان را پنهان کنید. چون که نصب دوربین مداربسته در محیط، نقش بازدارنده دارد. یعنی پرستاری که بداند در حال نظارت است، تمام سعی خود را میکند که  کار خود را بدون اشتباه و به گونه ای که مورد رضایت شما واقع شود انجام دهد. بهتر است از یک دوربین مداربسته بیسیم استفاده کنید. خوبی دوربین های وایرلس و بدون سیم این است که می‌توانید آن‌ها را در هر مکانی در منزلتان  نصب کنید. همچنین نصب و راه‌اندازی دوربین های بی سیم بسیار آسان بوده و تنها کافیست دوربین را به مودم اینترنت منزل خود متصل کنید.

 دوربین وای فای با اتصال به مودم وایرلس منزل، به شما این امکان را می‌دهد که از راه دور روی گوشی موبایل خود تصاویر ثبت شده توسط دوربین مدار بسته را به صورت زنده مشاهده کنید. برای این کار لازم است نرم افزار مخصوص دوربین را روی گوشی موبایل خود نصب کنید.

امکانات دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

یکی دیگر از امکاناتی که بعضی از این مدل دوربینها به شما ارائه می دهند امکان صوتی دو طرفه می باشد ، که باعث مشود که شما صدای محیط  را بشنوید و همچنین از طریق اسپیکر داخلی دوربین مراقبت کودک با کودک یا پرستار کودکتان صحبت کرده که در این حالت صدای شما از طریق دوربین پخش می شود.

علاوه بر آن مادرانی که کودک نوزاد در منزل دارند می توانند از خواب بودن کودک خود در اتاق خواب مطمئن شده و دیگر لازم نیست تعداد دفعات زیادی را برای اطمینان از وضعیت کودک خود به اتاق خوابش مراجعه نمایند.

دوربین مراقبت از کودک می تواند مجهز به امکاناتی مانند حسگر صوتی و حرکتی باشد و در صورت نیاز شما را از گریه یا وضعیت کودک خود آگاه سازد.

ابزار لازم برای نصب دوربین پرستار

نصب دوربین مداربسته روی دیوار بسیار ساده است. تنها کافیست با استفاده از دلر حفره‌هایی روی دیوار جهت پیچ کردن دوربین ایجاد کرده و دوربین را در جای خود محکم کنید.

پوشش تمام نقاط اتاق با انتخاب مکانی مناسب برای نصب دوربین

مواردی مانند ارتفاع دوربین از سطح زمین و نحوه جهت‌دهی دوربین مداربسته بر زاویه دید و میزان پوشش آن تاثیر مستقیم دارند. باید دوربین را طوری متصل کنید که ترجیحا تمام نقاط اتاق را پوشش دهد.

میتوانید دوربین را در محلی که پریز برق وجود ندارد نصب کنید به دلیل اینکه منبع تغذیه دوربین منبع تغذیه اندروید می باشد و می توانید از پاور بانک برای تامین برق مورد نیاز آن استفاده کنید. از کاربردهای مفید دیگر استفاده از دوربین مراقبت کودک می توان به استفاده از آنها به جای دوربین فیلمبرداری برای ثبت لحظات مختلف کودکان اشاره کرد. به آسانی با قراردادن مموری کارت میکرو اس دی می توانید بصورت مداوم تمام لحظات بزرگ شدن کودکتان را ضبط و نگهداری کنید. شما می توانید تصاویر دوربین مراقبت کودک را از طریق مموری کارت به موبایل تان یا هارد کامپیوتر منتقل کرده و یا از روی فیلم ها عکس بگیرید. در حال حاضر کیفیت های HD و همچنین FULL HD دوربین های مراقبت کودک می تواند فیلم و عکس های بسیار با کیفیتی از لحظات کودکتان ثبت کنند.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما