هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟

با فراگیر شدن دوربین‌های مداربسته علاوه بر مراکز اداری و تجاری در منازل شخصی اهمیت نصب این نوع دوربین بیش از مطرح‌شده است. قیمت نصب دوربین مداربسته بسته به ویژگی‌های مکان موردنظر، میزان کابل‌کشی،و نوع و تعداد دوربین مداربسته متغیر است.

عوامل مؤثر بر قیمت نصب دوربین مداربسته

خدمات نصب دوربین مداربسته یکی از انواع خدمات است که امکان ارائه قیمت دقیق بدون بازدید و کارشناسی محل غیرممکن است؛ اما کارشناسان رایابان یعد از ثبت سفارش نصب دوربین مداربسته در محل شما یک قیمت حدودی ارائه می‌دهند و در صورت تائید شما اقدامات لازم ارائه می‌گردد.


جهت سفارش نصب دوربین مداربسته می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را در رایابان ثبت کنید.از عوامل مؤثر بر قیمت نصب دوربین مداربسته در محل می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

محل قرارگیری دوربین

یکی از عوامل مهم در بالا بردن امنیت ساختمان اندازه‌گیری و محاسبات دقیق جهت قرارگیری صحیح دوربین‌ها در نقاط مختلف ساختمان است. محل نصب دوربین و امکانات و هزینه آن در بازار متغیر است؛ اما یک متخصص خبره درزمینهٔ نصب دوربین مداربسته بر اساس طراحی مدنظر خود و کشیدن نقشه هیچ نقطه کوری برای خطرات حاصل از بی امنیتی باقی نمی‌گذارد.
در ادامه خواهیم دید که محل قرارگیری دوربین‌ها چه اثری بر جلوگیری از ورود افراد متفرقه به مکان‌های موردنظر دارد.

تعداد دوربین

یکی از عوامل مؤثر درتخمین قیمت نصب دوربین مداربسته توسط متخصصین امنیتی تعداد دوربین‌های مداربسته است. نصب دوربین‌های مدار بسته با توجه به عوامل متعددی در اولین مرحله از کار اقدام به طراحی یک نقشه کامل از محل‌های قرارگیری دوربین می‌کنند. ازجمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ورودی‌های اصلی و پارکینگ

نحوه تشخیص متخصص در هنگام ادغام دو درب یا ورودی با استفاده از یک دوربین بسیار در تخمین قیمت‌ها اهمیت دارد. عموماً قرارگیری درهای اصلی ورودی و پارکینگ ساختمان در کنار هم باعث می‌شود قرارگرفتن یک دوربین در محل مناسب کل محدوده ورودی را پوشش دهد؛ اما درصورتی‌که این اتفاق در معماری ساختمان نیفتاده باشد و یا پارکینگ در بخش پشتی ساختمان باشد برای کنترل ورودی‌ها نیاز به دو دوربین دارند. نکته مهم این است که در اکثر مواقع سارقین از طریق درهای جلویی وارد ساختمان می‌شوند و این نقاط مهم‌ترین نقاط برای نصب دوربین هستند.

راه پله

اکثر ادارات یا ساختمان‌های مسکونی برای داشتن یک سیستم امنیتی منسجم در ساختمان برای هرکدام از طبقات و راه‌پله‌ها دوربین‌های مجزا در نظر می‌گیرند. برخی از ساختمان‌ها در قسمت پله‌های منتهی به زیرزمین و پارکینگ به یک دوربین مداربسته با دید کامل و البته به دلیل محل نصب ویژه‌اش، کامل و همچنین امکان دید در شب نیاز دارند. تخمین قیمت نصب دوربین مداربسته را به کارشناسان رایابان بسپرید.

در پشتی منزل

اکثر منازل شمالی جنوبی دارای دو درب ورودی هستند. در برخی موارد در پشتی کم رفت‌وآمد تر به نظر می‌رسد؛ و این در محل‌های خلوت تعبیه شده است. طبق آمار منتشرشده در کشور آمریکا حدود ۲۲٪ سرقت‌ها از درهای پشتی منازل رخ می‌دهد.

حیاط

حیاط منازل بالأخص هنگامی‌که با پارکینگ ادغام شوند بسیار پراهمیت است و نصب دوربین مداربسته در این محل‌ها بسیار منطقی به نظر می‌رسد. شما می‌توانید حیاط خانه را با چراغ‌های حساس به حرکت و سنسور دار واکنش‌دهنده به حرکات شما و یک دوربین مداربسته دارای دید در شب مجهز نمایید شو با خیال راحت و آسودگی کامل بخوابید.


انواع دوربین مدار بسته و ارتباط آن با قیمت نصب دوربین مداربسته

یکی از عوامل مهم و مؤثر بر پروژه نصب دوربین مداربسته، نوع دوربین خریداری شده است. شما باید با کمک یک متخصص حرفه‌ای این کار را انجام دهید تا شما را در مورد انواع دوربین‌هایی که در بازار سیستم‌های امنیتی وجود دارد آگاه کند.

بازدید

قیمت نصب دوربین مداربسته به‌صورت تخمینی رقمی بین 700000 الی 2000000 تومان است؛ اما این مبلغ دقیق نیست و جهت برآورد دقیق‌تر هزینه لازم است از محل بازدید شود.
اکثر خدمت دهندگان هزینه نصب را برای هر دوربین ۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ تومان اعلام می‌کنند که باید در نظر گرفت این هزینه شامل اجرت کابل‌کشی و کارهای احتمالی دیگر نیست.
 

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما