چگونه نویز تصویر دوربین مداربسته را برطرف کنیم؟

هزینه منبع تغذیه نسبت به هزینهی دوربین مداربسته بسیار کم است. به همین دلیل بهترین منبع تغذیه موجود را استفاده کنید منبع تغذیه ای که جریان خروجی آن تغییر نکند و به اصطلاح یک ولتاژ تثبیت شده را به دوربین مداربسته برساند.

منبع تغذیه را با توجه به میزان آمپر و ولتاژ مورد نیاز دوربین های مداربسته، انتخاب کنید. اگر آمپر ترانس با دوربین هماهنگ نباشد، مشکلاتی مانند قطع و وصل شدن، پرش تصویر، گرم شدن بیش از حد ترانس و … را دارد.
هزینه منبع تغذیه نسبت به هزینهی دوربین مداربسته  بسیار کم است. به همین دلیل بهترین منبع تغذیه موجود را استفاده کنید منبع تغذیه ای که جریان خروجی آن تغییر نکند و به اصطلاح یک ولتاژ تثبیت شده را به دوربین مداربسته برساند.
ترانس های مرکزی به چند دسته تقسیم می شوند. بعضی از ترانس ها دارای خروجی های جداگانه میباشند، یعنی اگر اتصال خارجی برای سیم های بین ترانس و دوربین مداربسته بوجود بیاید ،فقط آن خروجی قطع می شود.  


در صورتی که دوربین مداربسته شما نویز دارد و یا نیاز به تعمیر و پشتیبانی دارید میتوانید از خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته رایابان استفاده کنید. 


سایر خروجی ها ، ولتاژ را به دوربین های مداربسته می رسانند.این ترانس های دیجیتال بوده و دارای مدار الکترونیکی هوشمند هستند.
بعضی از ترانس های مرکزی بی کیفیت و ارزان قیمت فقط یک خروجی دارند و به همه ی دوربین ها وصل می شوند.اگر 10 دوربین مداربسته به این ترانس مرکزی متصل شود و بر اثر یک اتصالی کوچک ، همه ی تصاویر شما قطع میشوند.

ممکن است در پشت ترانس 10 خروجی مختلف را ببینید ، اما مهم این است که این خروجی ها از داخل به هم وصل نباشند و بایک مدار تفکیک شده و جداگانه طراحی شده باشند.
در نتیجه یا از ترانس های مرکزی پیشرفته استفاده کنید. یا اینکه برای هر دوربین مداربسته از یک ترانس جداگانه استفاده کنید تا در صورت بروز مشکل ، فقط یک تصویر سیستم شما قطع شود.

در صورت عدم رفع مشکل در دوربین های مداربسته با متخصصین رایابان در ارتباط باشید.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما