تعمیرات لپ‌ تاپ لنوو

لنوو یکی از برندهای نسبتاً خوب و به‌صرفه لپ‌تاپ در ایران است. رایابان به‌عنوان مرجع تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری بسیاری از خدمات تخصصی ازجمله تعمیر ات سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می دهند.

تعمیرات لپ‌ تاپ لنوو امری کاملاً تخصصی است. تعمیر این سیستم به کارشناسانی نیاز دارد که علاوه بر آشنایی با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با ساختارهای آن آشنایی داشته باشند و تخصص لازم جهت رفع عیب را داشته باشند. توجه نکردن به این نکات و مراجعه به مراکز غیر معتبر جهت تعمیر لپ‌ تاپ لنوو باعث می‌شود بسیاری از دستگاه‌ها به دلیل اقدامات ناشیانه ممکن است کلاً به کیفیت اولیه بازنگردند. و با خرابی‌های بیشتر از قبل امکان بهبود و ترمیم آن از بین رود.


تعمیر رایگان

جهت تعمیر کامپیوتر در اصفهان و نیز تعمیر لپ تاپ در اصفهان با کارشناسان رایابان در ارتباط باشید.

 


تعمیرات تخصصی لپ‌ تاپ لنوو

لنوو یکی از برندهای نسبتاً خوب و به‌صرفه لپ‌تاپ در ایران است. رایابان به‌عنوان مرجع تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری بسیاری از خدمات تخصصی ازجمله تعمیر شارژر لپ‌تاپ لنوو، تعمیر خرابی باتری لپ‌تاپ لنوو، تعمیر کیبورد لپ‌تاپ لنوو، تعمیر و تعویض ال سی دی لپ‌تاپ لنوو، تعمیر مادربرد لپ‌تاپ لنوو، ارتقا لپ‌ تاپ، نصب و ارتقا انواع سیستم‌عامل‌های لپ‌تاپ، نصب درایورهای لپ‌تاپ، نصب و فروش انواع آنتی‌ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، نصب انواع نرم‌افزارهای جانبی (تخصصی و غیرتخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن و ….

تعمیر فلت لپ‌ تاپ لنوو

یکی از قطعه‌های مهم و قابل تعمیر در انواع لپ‌ تاپ‌ به‌خصوص لپ‌تاپ لنوو فلت لپ‌تاپ است وظیفه این قطعه انتقال تصویر داده‌ها از مادربرد لپ‌تاپ به ال سی دی یا ال ای دی لپ‌تاپ است. اختلال در کابل فلت لپ‌تاپ لنوو به دلایلی چون وارد شدن ضربه به این دستگاه یا تحمل فشار بیش‌ازحد اتفاق خواهد افتاد. به همین دلیل باید دقت کنید در جابجایی دستگاه و کار با آن به این مسائل توجه نمایید.

نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که خوشبختانه با خراب شدن فلت نوت بوک با تعویض یا تعمیر این قطعه می‌توانیم مانند روز اول از آن استفاده نماییم. و نکته مهم این است که تعمیر یا تعویض فلت بسیار بستگی به نظر کارشناسان تعمیرات لپ‌ تاپ لنوو در رایابان دارد.

تعمیر کارت شبکه لپ‌ تاپ لنوو

اینترنت عضو جدایی‌ناپذیر از هر سیستم است. کاربران بعد از روشن نمودن سیستم وجود اینترنت را لازم می‌دانند. اتصال به اینترنت فقط از طریق کارت شبکه لپ‌تاپ امکان‌پذیر است. بدیهی است خرابی‌هایی که ممکن است پیش بیاید منجر به عدم برقراری ارتباط بین لپ‌تاپ و تجهیزات مربوط مانند مودم است. اگر کارت شبکه سیمی باشد این کارت ارتباط میان کامپیوتر و کابل شبکه خواهد بود. اما درصورتی‌که وایرلس باشد این کارت رابط بین امواج الکترومغناطیس و کامپیوتر است.

به‌صورت خلاصه می‌توان گفت اتصال به دنیای اینترنت بدون داشتن کارت شبکه لپ‌تاپ غیرممکن است و لازم و ضروری است این قطعه با مادربرد ارتباط مستقیمی داشته باشد. اگر در تعمیر آن دقت نشود ممکن است ضربات جبران‌ناپذیری به دستگاه وارد شود.

تعمیر فن لپ‌تاپ لنوو

فن یا سیستم تهویه هوا که در اکثر لپ‌تاپ‌های لنوو وجود دارد وظیفه‌هایی همچون خنک کردن دستگاه و معتدل کردن دمای سیستم را عهده‌دار است. گاهی به دلیل آلودگی بیش‌ازحد (ازجمله گردوخاک، استهلاک دستگاه و عدم سرویس کردن آن) ممکن است این قطعه کیفیت خود را از دست بدهد و موجب تولید صداهای عجیب‌وغریب فن شود. علائم خرابی فن لپ‌تاپ لنوو عبارت‌اند از صدا دادن فن، افزایش دمای سیستم و. است.

لازم است به این نکته توجه کنید که فن لپ‌تاپ صدای بسیار کمی دارد و در صورتی متوجه آن صدا می‌شوید که گوشتان را به آن نزدیک کنید؛ اما صداهای ناهنجاری مانند تق و توق و گرماهای غیرطبیعی نشان از این دارد که فن لپ‌تاپ آسیب دیده و نیاز به تعمیر دارد.

اما وقتی صدای منظم تق‌تق از لپ‌تاپ شنیده شود و خصوصاً چنانچه دمای لپ‌تاپ و گرمای تولید شده توسط آن به‌طور واضحی غیر‌عادی باشد، ممکن است فن لپ‌تاپ آسیب‌دیده و نیاز به تعمیر فن لپ‌تاپ لنوو باشد.

تعمیر مادربرد لپ‌تاپ لنوو

خراب شدن مادربرد نشانه‌های زیادی دارد که با مشاهده این نشانه‌ها می‌توان فرض را بر خراب شدن این قطعه گذاشت و شروع به عیب‌یابی یا رفع عیوب این قطعه کرد.

در صورت اطلاع از معیوب بودن این قطعه دو راهکار پیش روی ما وجود دارد که رایابان این دو راهکار را به‌خوبی ارائه می‌دهد.

اولین راهکار تعویض مادربرد لپ‌تاپ است. در صورت تشخیص کارشناسان اگر امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد انتخاب خواهد شد و عملیات موردنیاز جهت تعویض مادربرد بعد از کسب اجازه از صاحب دستگاه آغاز خواهد شد.

دومین راه تعمیر لپ‌تاپ لنوو است. شما بعد از بررسی لپ‌تاپ و شناسایی منشأ اشکالات و تشخیص خرابی‌ها انجام خواهد شد. مهم‌ترین ویژگی رایابان ضمانت خدمات است. باعث می‌شود خدمات ارائه‌شده تا حصول نتیجه نهایی ادامه پیدا کند.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما