تعمیر لپ تاپ دل به صورت عملی و تخصصی (قسمت دوم)

تعمیر لپ تاپ دل به صورت نرم افزاری و کاملا عملی و تخصصی موضوع مهمی است که صاحبان این مدل از لپ تاپ با آن برخورد داشته اند.

تعویض باتری لپ تاپ دل

باتری یکی از اجزای مهم هر سیستم است. با وجود فناوری و تکنولوژی های موجود در باتری­های لپ تاپ این قطعه جز قطعاتی از سیستم است که سریعا و ظرف مدت دو الی سه سال کیفیت سابق خود را از دست می دهد و نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد.

اگر جز کاربران لپ تاپ دل می باشید با حضور در مرجع تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری قادر خواهید بود خدمات مربوط به تعویض باتری را دریافت نمایید.

از خدمات مرتبط با مرکز تعمیرات لپ تاپ Dell که می توانید از ما دریافت نمایید عبارتست از تعویض سلول باتری لپ تاپ دل، احیای باتری لپ تاپ دل، تست باتری لپ تاپ Dell، شوک دادن به باتری لپ تاپ (بعد از مراحل عیب یابی)، عوض کردن تنظیمات دستگاه برای کاهش انرژی، کالیبره کردن باتری لپ تاپ دل، نصب نرم افزارهای لازم برای بهینه سازی مصرف انرژی، رفع مشکلات مربوط به آداپتور لپ تاپ دل و...

تعمیر فن لپ تاپ دل

یکی از اشکالات به وجود آمده در فن لپ تاپ دل و سایر برندها آلودگی این قطعه و جمع شدن گرد و غبار در آن هاست.اولین و مهم ترین توصیه ما جهت تعمیر فن لپ تاپ گردگیری یا تعمیر آن است.(برای این کار از فرچه مخصوص در فضای باز یا خارج از محل زندیگ یا کار انجام دهید.) باید توجه داشت اگر باد بسیار قوی به لپ تاپ وزیده شود می تواند به فن و قطعات داخلی لپ تاپ صدمه بزند.

حال اگر فن لپ تاپ کاملا خراب شده باشد و تعمیر آن غیر ممکن باشد تعویض فن لپ تاپ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. زیرا تعویض یک فن هزینه چندان زیادی ندارد و استفاده از یک فن نو عمر مفید سایر قطعات را هم افزایش خواهد داد.

تعمیر مادربرد لپ تاپ دل

مادربرد لپ تاپ قطعه ای حیاتی برای هر سیستم است. برخی از علائم و نشانه ها در زمینه خرابی مادربرد عبارتند از : روشن نشدن سیستم، تصویر نداشتن دستگاه، نصب نشدن ویندوز،خاموش شدن دستگاه،عمل نکردن کلیدها، بهم ریختگی رنگ تصاویر و پرش تصاویر و...رفع این عیوب و سایر اشکالات سخت افزاری مرتبط با مادربرد لپ تاپ دل در مرجع تعمیر لپ تاپ Dell انجام می شود.

تعمیر هارد لپ تاپ دل

هارد لپ تاپ هم از اجزای مهم یک سیستم محسوب می شود. رایابان نه تنها تعمیرات هارد لپ تاپ دل را انجام می دهد بلکه سایر برندها را پوشش می دهد.در صورت بروز هرگونه اشکال در هارد لپ تاپ مانند صداهای نامناسب هارد و سایر مشکلات می توانید با رایابان تماس بگیرید.صدمات وارد شده به هارد ممکن است به علت نوسان برق و یا دیدن ضربه از جانب هارد باشد که در صورت خراب بودن هارد لپ تاپ شما عملا بی استفاده می شود.مرجع تعمیرات و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری رایابان دارای کارشناسان خبره ای در این زمینه می باشد که قادر هستند اشکالات موجود در لپ تاپ دل را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت حل کنند.

با توجه به این موضوع که هارد دارای حساسیت بالایی است در صورت بروز مشکل در هارد لپ تاپ دل یا هر برند دیگر از دستکاری آن خودداری کنید و با تماس با کارشناسان رایابان تماس حاصل فرمایید. این اقدام باعث می شود روند تعمیر هارد بدون مشکل و کامل انجام شود.

خدمات تعمیرات لپ تاپ دل

رایابان جامع ترین خدمات تعمیراتی را ارائه می دهد.خدمات ارائه شده تعمیر لپ تاپ دل منحصر به مدل خاصی از لپ تاپ نیست.این اقدامات کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به لپ تاپ دل را شامل می شود.کلیه خدمات تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری رایابان توسط خبره ترین کارشناسان و متخصصان با استفاده از تجهیزات منحصر و مرتبط انجام می شود.در زیر قصد داریم منحصرا به 4 مورد از سرویس های ارائه شده توسط رایابان اشاره کنم:

تعمیر فن لپ تاپ دل

اگر دمای لپ تاپ شما به سرعت افزایش یافت و فن لپ تاپ شما صدا داد خرابی فن لپ تاپ دل واضح است.صدای فن لپ تاپ و کم کار کردن فن لپ تاپ سبب داغ شدن سی پی یو و منجربه آسیب های جدی به لپ تاپ شما خواهد شد.

انواع فن های بکاررفته در لپ تاپ دو نوع هستند: اولین نوع فن هایی هستند که هوای گرم را از زیر خارج می کنند و نوع دوم فن هایی هستند که هوا را از زیر به داخل می کشند.

هنگام تعویض فن لپ تاپ لازم است با توجه به سیستم شما انتخاب درستی در این زمینه انجام دهید. انتخاب درست خنک کننده کمک بزرگی به خنک نگه داشتن و یا گردش هوا خواهد کرد.حال اگر فن خریداری شده مناسب نباشد ممکن است دمای لپ تاپ فراتر از میزان استاندارد رود و عمر سخت افزار خصوصا باتری را کاهش دهد.

کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ ابتدا به صورت کارشناسی مشکلات لپ تاپ را بررسی می نمایند و پس از گرفتن اجازه از شما اقدامات لازم را انجام می دهند.


تعمیر رایگان

جهت تعمیر کامپیوتر در اصفهان و نیز تعمیر لپ تاپ در اصفهان با کارشناسان رایابان در ارتباط باشید.

 


ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ دل

اولین قدم برای ارتقا کارت گرافیک لپ تاپ دل این است که مدل و شرکت سازنده کارت گرافیک را معین کنیم.برای این کار لازم است عبارت Dxdiag را تایپ کنید. این سرچ یک پنجره باز می کند که وقتی وارد تب دوم این پنجره (Display)می شوید به شما اطلاعاتی در مورد کارت گرافیک می دهد.برای ارتقا درایور کارت گرافیک خود لازم است روی مدل کارت گرافیک خود در device Manager کلیک راست کنید و گزینه Update Driver Software را بزنید.

راه دیگری که می توانید جهت ارتقا درایور کارت گرافیک خود ساتفاده کنید اقداماتی است که از طریق نرم افزارهای همراه کارت گرافیک ارائه می شوند.این نرم افزارها به صورت اتوماتیک ورژن درایور را چک می کنند. راه حل پیشنهادی ما این است که به سایت شرکت سازنده مراجعه و مستقیما درایور کارت گرافیک خود را ارتقا دهید.در صورت لزوم و نیاز به سرویس ها یا راهنمایی های تخصصی مرتبط با ارتقا کارت گرافیک لازم است کارشناسان رایابان را مطلع سازید.

تعمیر کیبورد لپ تاپ دل

مهم ترین نکته ای که شما باید در تعمیر لپ تاپ دل توجه کنید توجه به نوع کلیدهای به کار رفته در کیبورد و فناوری استفاده شده آن است.نکته ای که لازم است بدانید این است که طراحی صفحه کلیدها از استاندارد خاصی پیروی نمی کند.و این موضوع باعث می شود بدانید هر صفحه کلید طراحی و استاندارد خاص خود را دارد. هر کلید استانداردهای مشابه سایر کلیدهای کناری دارد.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ دل

یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری رایابان بازیابی اطلاعات لپ تاپ است. این اقدام توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

این اقدام برای لپ تاپ دل که توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر pc3000 و MRTPRO انجام می‌پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش به دلیل حساسیت های خاص خود در پارت مجزا، به دست کارشناسان زبده، متخصص و البته امین و معتمد انجام می پذیرد.

اگرچه امکان بازیابی اطلاعات لپ تاپ دل حتی پس از فرمت شدن هارد وجود دارد اما توصیه می‌شود در صورت مشاهده‌ی چنین پیغامی از سوی هارد (پیغام فرمت کردن هاردیسک) از این کار خودداری نمایید.

به‌ویژه اگر اطلاعات موجود در هارد اهمیت و ارزش بالایی برای شما دارند. (به‌هیچ عنوان هارد را برای ریکاوری و بازیابی اطلاعات لپ تاپ فرمت نکنید، چون در اینصوت زمان بازیابی اطلاعات از  1 دقیقه به 2 روز تبدیل می‌گردد و در برخی موارد امکان دارد که اطلاعات دیگر بازیابی نشود

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما