برای خرید پرینتر چه نکاتی را لازم است بدانیم؟

برای خرید پرینتر و یا چاپگر شما تعداد زیادی از مدل های مختلف و برندهای معروف با ویژگی های مخوص و خاص را در پیش رو خواهید داشت. رایابان در این مقاله قصد دارد به ارائه چند ویژگی برای انتخاب و خرید یک چاپگر بپردازد

 

یک پرینتر خوب در عین این که باید از خانواده برندهای معتبر باشد لازم است دارای ویژگی های زیر یاشد تا بتواند یک خرید شیرین را برای شما به ارمغان بیاورد موارد زیر از جمله مواردی است که باید به آن دقت کرد:

 

خرید ارزان

هر جقدر پول بدهی آش میخوری مثال بارزی از مسئله خرید پرینتر است. بدین وسیله خرید پرینتر ارزان برای شما گران تر از خرید یک پرینتر معمولی محسوب می شود. دلیل این موضوع را برای شما روشن خواهم کرد. از آنجایی که پرینترهای ارزان از جوهرهای گران استفاده می کنند همچنین این پرینترها از کارتریج با قیمت بالا استفاده می کنند اگر میزان استفاده شما در حد پرینت چند برگ باشد این موضوعات اهمیتی ندارند. اما اگر استفاده شما زیاد است قضیه دارای اهمیت زیادی است بنابراین در هنگام خرید چاپگر باید به میزان مصرف و مطابق آن هزینه کارتریج و جوهر هم توجه نمایید.

 

به ظاهر پرینتر توجه نکنید

از مهم ترین مسایل این است که ویژگی های مورد نظر بک پرینتر را بدانید. برای مثال چاپگرهایی وجود دارند که همزمان چند کار از جمله کپی، اسکن و پرینت را انجام می دهند و الزاما کاربرانی که نیاز به همه این امکانات را دارند با خرید این پرینتر می توانند هزینه های خود را کاهش دهند. با این مثال شما چند ویژگی که نیاز دارید را خریداری خواهید کرد و در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

 

جوهرافشان یا لیزری 

انتخاب نوع پرینتر برای خرید از هزینه های گزاف جوهر جلوگیری خواهد کرد. دانستن این موضوع که چه پرینتری برای شما مناسب می باشد از امور مهم محسوب می شودکه بازهم صرفه جویی در هزینه را برای شما به دنبال خواهد داشت. کیفیت خروجی هم علاوه بر هزینه بسیار مهم است. دو نوع پرینتر وجود دارد. لیزری و جوهر افشان، بنابراین چاپگرهای لیزری از تونرهای پودری استفاده می کنند در صورتی که پرینترهای جوهر افشان با چند قطره جوهر از طریق جت  در چاپگر اعمال می شود. این چاپگرها ارزان هستند. عمده چاپگرهای جوهر افشان قیمت پایینتری دارند. چاپگرهای چاپ عکس عمدتا جوهر افشان هستند. چاپگرهای لیزری برخلاف قیمت بالایشان در هنگام چپ سرعت و هزینه پایی نری را به شما متحمل می شوند.

 

جایگزین مناسب برای کارتریج

داشتن اطلاعات در مورد نوع دستگاه و نوع تونر و یا اطلاعات جوهر در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد. بنابراین نتایج چاپی و قیمت را هم در نظر داشته باشید. و با سبک و سنگین کردن کیفیت، قیمت و نوع چاپگر اقدام به خرید چاپگر نمایید. باید توجه کنید که هنگام خرید چاپگر دقت به گزینه های چاپگر از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

خرید چاپگر و پرینتر از رایابان

رایابان با دارا بودن متخصصان زیادی در زمینه تجهیزات اداری و فروش عمده  می تواند علاوه بر تهیه و یا مشاوره برای خرید بهترین نوع پرینتر شما را برای راه اندازی پرینتر و تجهیزات اداری همچنین شارژ کارتریج کمک کند لذا با ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن رایابان از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است!
  • نام و نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • نظر شما