سوالات متداول مربوط به کامپیوتر و لپ تاپ

چرا لپ تاپ روشن نمی شود؟

اختلالات باتری و پاور و برق را می توان به عنوان اولین دلایل روشن نشدن لپ تاپ دانست. اتصال نادرست قطعاتی نظیر هارد یا رم یکی دیگر از دلایل روشن نشدن لپ تاپ است. از یک تعمیرکار ماهر برای این کار کمک بگیرید چون عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت. ممکن است هنگام بوت لپ تاپ، سیستم عامل متوقف ‌شود. در این حالت باید از دیسک بوت استفاده کنید. وقتی متوجه می شوید که سیستم علائم حیاتی دارد، اما نمایشگر کاملا تاریک است، بهتر است که دسترسی های اضافی مانند هر گونه USB (میکروفون، هدفون، فلش، ماوس) را از دستگاه جدا کنید. 

سوالات متداول مربوط به شبکه و سرور

خدمات پشتیبانی شبکه رایابان چه مزایایی دارد؟

1- بررسی و آنالیز شبکه  2- رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه  3- پشتیبانی مداوم و به موقع  4- ارائه گزارشات و مستندات  5- بررسی رضایت مندی مشتریان 

سوالات متداول مربوط به دوربین مداربسته

 دوربین مدار بسته و سیستم های کنترل تصویری چیست؟
یک دوربین و یک مانیتور نوع ساده ی این سیستم است. که تصاویر متحرک جلوی دوربین بر روی صفحه ی مانیتور قابل نمایش است. در حالت پیشرفته تر تعداد دوربین ها را افزایش می دهند. انواع سیستم های کنترلی مانند سیستم بزرگنمایی دوربین ها، سیستم کنترل زاویه ی دید، سیستم های ضبط کننده و انتقال تصاویر، همچنین سیستم چند پارچه سازی تصویر را می توان به این مجموعه اضافه کرد.

سوالات متداول مربوط به پرینتر

 

چرا پرینتر روشن نمی شود؟

اگر پرینتر روشن نمی شد ابتدا اتصالات برق و کابل ها را بررسی کنید. تعویض برد فرمتر یکی از اقداماتی است که برای راه اندازی مجدد دستگاه لازم است انجام شود. استفاده ی بیش از حد و مداوم  از پرینتر یکی از عواملی است که بر خرابی و روشن نشدن پرینتر تاثیرگذار است. یه همین دلیل در جهت حفظ کیفیت دستگاه لازم است به میزان مناسب با ظرفیت آن، از دستگاه استفاده شود.

طریقه ثبت نام در سایت

جهت استفاده از خدمات تخصصی رایابان ابتدا باید در سایت ثبت نام و حساب کاربری و کلمه عبور خود را دریافت نمایید. این حساب کاربری برای دسترسی به خدمات رایابان به کار می رود. برای ثبت نام به روی لینک ورود و ثبت نام کلیک نمایید.

طریقه استخدام در سایت

رایابان در نظر دارد از بین نیروهای جوان و متخصص جهت خدمات و تعمیرات تخصصی در زمینه IT ، شبکه و دوربین های مداربسته دعوت به همکاری نماید.

جهت استخدام در رایابان به روی لینک پیوستن متخصصین کلیک نمایید.

خدماتی که در سایت ارایه می شود

رایابان تخصصی ترین سامانه آنلاین خدمات IT در زمینه تعمیر و خدمات لپ تاپ و کامپیوتر، خدمات شبکه و سرور، خدمات دوربین مداربسته و امنیت و خدمات پرینتر به صورت 24 ساعت همراه شما کاربر گرامی است.

خدماتی که در آینده ارایه خواهد شد

رایابان در نظر دارد با توجه به درخواست و نیاز مشتریان خود در آینده خدمات جدیدی مانند: سرویس و تعمیرات UPS ، آسانسور و تجهیزات وایرلس را ارایه دهد.