تعمیر لپ تاپ در اصفهان | عضو رسمی اتحادیه

تعمیر لپ تاپ در اصفهان | عضو رسمی اتحادیه

مشاهده
ارتقاء سیستم

ارتقاء سیستم

مشاهده
خرید قطعات کامپیوتر اقساطی

خرید قطعات کامپیوتر اقساطی

مشاهده
پشتیبانی و سرویس

پشتیبانی و سرویس

مشاهده
تعمیر کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر

مشاهده
تعمیر مادر برد

تعمیر مادر برد

مشاهده
تعمیر پاور کامپیوتر

تعمیر پاور کامپیوتر

مشاهده
نصب نرم افزار در محل

نصب نرم افزار در محل

مشاهده

تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر

حتی اگر کامپیوتر و لپ تاپ حرفه‌ای هم بخرید، گاهی شرایطی ایجاد می‌شود که صدمات جدی به دستگاه شما وارد می‌کند. این صدمات در بسیاری از موارد قابل تعمیر است. اما اینکه چه کسی و چگونه آن را تعمیر کند، مهم است. کارشناسان باتجربه رایابان با تسلط به سخت افزارهای کامپیوتری، مشکلات اصلی را پیدا و راه حل مناسبی را برای تعمیر و رفع آن به کار می‌برند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

لپ‌تاپ‌ها امروزه به یکی از ابزارهای جدا نشدنی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند. لپ‌تاپ‌ها که با نام کامپیوترهای قابل حمل هم شناخته می‌شوند، به دلیل نوع طراحی و ساختاری که دارند، نسبت به کامپیوترها در معرض خرابی بیشتری هستند. به دلیل حساسیت ویژه‌ای که سخت افزار این محصولات دارد، در صورت بروز هر گونه مشکل و یا خرابی باید تعمیر آن را به دست کارشناسان باتجربه‌ و متخصص سپرد شود. اگر تعمیر این دستگاه به بهترین صورت انجام نشود، به کارایی دیگر قطعات سالم نیز آسیب می رساند و هزینه بسیاری را به شما تحمیل می‌کند. رایابان با تجربه ای درخشان و استفاده از کارشناسان خبره تعمیرات تخصصی لپ تاپ را با بهترین کیفیت انجام میدهد.

دلیل خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر

ما در گذشته به بررسی دلایل خاموش شدن ناگهانی گوشی های هوشمند، پرداختیم و دانستیم که اکثر مشکلات این چنینی مربوط به سخت افزار گوشی می باشد. در رابطه با کامپیوتر و لپ تاپ نیز تقریبا به همین صورت است و اکثر مشکلات مربوط به خاموش شدن خودکار آن به بحث سخت افزاری بر می گردد.

با اینکه بسیاری از دلایل خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر مربوط به سخت افزار آن می شود، اما با این حال یک سری عوامل نرم افزاری نیز ممکن است باعث بروز چنین مشکلاتی شوند که در ادامه قصد داریم در رابطه با این مشکلات سخت افزاری و نرم افزار صحبت کرده و تمامی عوامل محتمل در خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر را بررسی نماییم.

داغ شدن بیش از حد CPU

محتمل ترین دلیل خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر یا لپ تاپ، داغ شدن بیش از حد پردازنده می باشد. تمامی سیستم های کامپیوتری به گونه ای طراحی شده اند که با بالا رفتن دمای پردازنده، سیستم را خاموش کنند تا به CPU و سایر قطعات، آسیب جدی وارد نیاید. دمای معمول CPU باید بین 55 تا 60 درجه سانتی گراد باشد. وظیفه نگه داشتن دمای CPU در این اندازه، به عهده سیستم خنک کننده کامپیوتر می باشد. این سیستم خنک کننده بسته به نوع مادربورد می تواند از هیت سینک، فن و یا واترکولر تشکیل شده باشد. اگر به هر دلیلی یکی از این قطعات نتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد، در نتیجه دمای CPU بالا رفته و موجب می شود تا سیستم از روش خنک سازی اضطراری، یعنی خاموش کردن کامل کامپیوتر، استفاده کند.

جهت تعمیر کامپیوتر در اصفهان و نیز تعمیر لپ تاپ در اصفهان با کارشناسان رایابان در ارتباط باشید.