راه اندازی شبکه وایرلس

راه اندازی شبکه وایرلس

مشاهده
تجهیز و ارتقاء

تجهیز و ارتقاء

مشاهده
قرار داد پشتیبانی 24 ساعته

قرار داد پشتیبانی ۲۴ ساعته

مشاهده
کانفیگ روتر

کانفیگ روتر

مشاهده
تعمیر سخت افزاری روتر

تعمیر سخت افزاری روتر

مشاهده
تعمیر آنتن وایرلس

تعمیر آنتن وایرلس

مشاهده
ویپ و سانترال

ویپ و سانترال

مشاهده


تجهیزات شبکه وایرلس در ارتباطات بسیار مورد اهمیت است. از آنجایی‌که خدمات نظارتی، سیاسی و... گسترش یافته و در برخی از مکان‌ها امکان کابل‌کشی نیست لذا قادر خواهید بود سیستم‌ها را از راه دور کنترل کنید. با تجهیزات وایرلس می‌توانید امکانات ارتباطاتی مانند تلفن، فاکس و اینترنت، دوربین مداربسته و ... را برای نقطه و مکان موردنظر فراهم کنید. رایابان خدمات ویژه‌ای در این زمینه ارائه می‌دهد. ازجمله خدمات رایابان در این زمینه راه‌اندازی وایرلس، تعمیر سخت‌افزاری روتر، سوئیچ و آنتن وایرلس و پشتیبانی 24 ساعته است که در زیر در مورد هر یک از خدمات به‌تفصیل بحث شده است.

خدمات رایابان درزمینهٔ راه‌اندازی شبکه وایرلس

راه‌اندازی شبکه وایرلس

پیشنهاد رایابان استفاده از تجهیزات مورداطمینان جهت راه‌اندازی شبکه وایرلس است. ازجمله این تجهیزات استفاده از لینک‌های ارتباطی ارزان، سریع، باکیفیت و بدون نیاز به سیم‌کشی و کابل‌کشی‌های پرهزینه هست. برای این کار نیاز به تخصص لازم و کافی دارید که رایابان با دارا بودن متخصصان حرفه‌ای در این زمینه نیاز کاربران را به‌خوبی مرتفع می‌سازد. ویژگی‌های جغرافیایی، قوس زمین، نویز محیط، آب و هوا و... از عوامل تأثیرگذار در این زمینه می‌باشند. همچنین سخت‌افزارهای موردنیاز مانند سوئیچ، روتر و رادیو وایرلس برای این امر لازم است.

تعمیر آنتن وایرلس (رادیو وایرلس)

رایابان درجهت افزایش سرعت، بهینه‌سازی و کاهش هزینه‌های بهره‌برداری شبکه با داشتن متخصصان فنی درزمینهٔ تعمیرات سخت‌افزاری تجهیزات و قطعات الکترونیکی مربوط به شبکه وایرلس، تعمیر انواع برندهای آنتن وایرلس و یا رادیو وایرلس را با سرعت و کیفیت برای شما هم‌وطنان عزیز انجام می‌دهد. کافی است سفارش خود را ثبت و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیر سوئیچ شبکه

سوئیچ و روتر ازلحاظ ظاهری شباهت زیادی به هم دارند. تعمیر سوئیچ امری است که دارای حساسیت زیادی در رایابان است. متخصصان کارآزموده رایابان در این زمینه دارای تبحر لازم هستند. نکته مهم این است که سوئیچ یکی از بخش‌های سخت‌افزاری در تجهیزات شبکه است این قطعه مهم وظیفه متمرکز سازی ارتباطات بین دستگاه‌های موجود در شبکه را بر عهده دارد. اهمیت نقش این قطعه تا جایی است که بروز مشکل در آن می‌تواند مشکلات جدی درروند عملکرد تجهیزات شبکه موردنظر ایجاد کند بدین ترتیب در صورت بروز هر نوع اختلال و نقص در این قطعه در رایابان سفارش خود را ثبت نمایید.

تعمیر روتر

روتر در نوع کابلی و بی‌سیم در بازار موجود است. برای شبکه وایرلس، بیشتر بی‌سیم آن مدنظر است. روتر در لغت به معنای مسیریاب است. روتر یا مسیریاب به تجهیزات فیزیکی می‌گویند که چندین شبکه بی‌سیم یا کابلی را به یکدیگر متصل می‌کند. در عمل روتر وظیفه کنترل اطلاعات را دارد و مشخص می‌کند اطلاعات ما که ممکن است مخابراتی و یا صوتی و تصویری باشند از کدام مسیر به کدام مقصد برسند. این قطعه شباهت فیزیکی زیادی به سوئیچ شبکه دارد. اگر روتر بی‌سیم و یا باسیم شما به مشکل خورد و نیاز به تعمیر داشت ریابان را انتخاب نمایید.

کانفیگ روتر

یکی دیگر از اقدامات مهم ریابان درزمینهٔ تجهیزات شبکه وایرلس کانفیگ روتر است. کانفیگ روتر یعنی انجام تنظیمات نرم‌افزاری جهت اتصال و برقراری ارتباطات و اتصالات موجود در شبکه بی‌سیم با یکدیگر. رایابان این اقدام را با امنیت و اطمینان هرچه بهتر برای کاربران به ارمغان می‌آورد کافی است سفارش خود را در این قسمت ثبت نمایید.

تجهیز و ارتقاء شبکه وایرلس

یکی دیگر از خدمات رایابان درزمینهٔ تجهیزات شبکه وایرلس ارتقاء آن است. این خدمات دارای حساسیت بالایی هستند و به‌گونه‌ای است که هر شخص یا مجموعه‌ای قادر به انجام آن نیست. ازجمله خدماتی که در این زمینه می‌توان انجام داد شامل بازدید و مشاوره، خرید قطعه، تعویض آنتن، بالا بردن پهنای باند، ارتقا و ایمن‌سازی لینک‌های وایرلس و... است. برای سفارش و برخورداری از تخفیفات ویژه در این زمینه کافی است روی ثبت سفارش سریع کلیک کنید.

قرارداد پشتیبانی 24 ساعته

تمامی خدمات مجموعه ما دارای پشتیبانی‌های دوره‌ای فصلی و موردی هستند. تجهیزات شبکه و روتر به دلیل حساسیت بالا در تنظیمات و تجهیزات اکتیو و نرم‌افزاری از این قاعده مستثنی نیست لذا شما می‌توانید با تماس و یا ثبت سفارش از این خدمات ویژه و موردنیاز برخوردار شوید.

رایابان به صورت تخصصی در زمینه تعمیر کامپیوتر در اصفهان و نیز تعمیر لپ تاپ در اصفهان فعالیت می نماید.