تعمیر  یو پی اس در محل

تعمیر یو پی اس در محل به زودی

مشاهده
 UPS تعمیر برد

UPS تعمیر برد به زودی

مشاهده
 UPS فروش یو پی اس

UPS فروش یو پی اس به زودی

مشاهده
 UPS سرویس و نگهداری

UPS سرویس و نگهداری به زودی

مشاهده

مرکز تعمیرات رایابان متشکل از کارشناسان و متخصصان درزمینهٔ تجهیزات الکترونیکی و تعمیر تجهیزات برق اضطراری UPS (یو پی اس) با به‌روزترین دانش فنی کارشناسان و ابزار در خدمت شما کاربران گرامی است. UPS (یو پی اس یا منبع تغذيه) دستگاهی است که با محاسبه بار مصرفی تأمین توان الکتریکی موردنیاز تجهیزات متصل را به عهده دارد. به‌طورکلی این دستگاه تأمین برق اضطراری است و در مواقع قطع برق با محاسبه برق موردنیاز تأمین برق را به عهده می‌گیرد. این دستگاه بین برق شهر و دستگاه موردنظر قرار می‌گیرد و علاوه بر تثبیت و تنظیم برق شبکه، از ایجاد نویز و اختلالات شبکه در تجهیزاتی که دارای حساسیت هستند جلوگیری می‌کند. ازآنجایی‌که ممکن است این محصول مانند دیگر تجهیزات الکتریکی دچار مشکلاتی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.
 لازم به تذکر است که تعمیرات تجهیزات برق اضطراری UPS (یو پی اس) بسیار تخصصی بوده و به‌هیچ‌عنوان نباید توسط یک شخص و یا حتی تعمیرکار بدون تجربه انجام پذیرد. ما با کادری مجرب در حوزه تعمیرات الکترونیک و به‌کارگیری پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تجهیزات و ابزار تعمیراتی، بررسی و تعمیر و پشتیبانی این محصول پیچیده را به عهده داریم.

نصب و راه‌اندازی برق اضطراری UPS (یو پی اس)

گروه متخصصان رایابان در سالیان اخیر تجربیات زیادی در زمینهٔ نصب و راه‌اندازی برق اضطراری UPS (یو پی اس) کسب نموده‌اند. نصب و راه‌اندازی یو پی اس بدون داشتن تخصص در این زمینه امکان‌پذیر نمی‌باشد. اگر می‌خواهید نصب و راه‌اندازی دستگاه‌ شما با تخصص بالا و به‌درستی صورت گیرد، مجموعه‌ی ما با تخصص لازم در این زمینه ازآنجایی‌که برای وقت مشتریان خود ارزش قائل است در کمترین زمان ممکن نصب و راه‌اندازی سیستم برق اضطراری UPS را انجام می‌دهند. ضمناً برای مشتریان وفادار خود خدمات پشتیبانی پس از نصب را در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

تعمیر تجهیزات برق اضطراری UPS (یو پی اس)

اگر یو پی اس (UPS) ولتاژ و فرکانس مناسب را تولید نکند کارکرد دستگاه با مشکل مواجه می‌شود. بخش کنترل یو پی اس اصلی‌ترین بخش این دستگاه است که در اثر عوامل مختلف دچار مشکل می‌شود. خرابی این دستگاه با توجه به نوع فعالیتی که دارد خارج از ذهن نیست و آنچه مهم است این است که با در نظر گرفتن ساختاری پیچیده یو پی اس، کلیه مراحل مربوط به عیب‌یابی و تعمیرات توسط متخصصان خبره انجام پذیرد. در اثر کمبود تخصص ممکن است سیستم برق اضطراری UPS (یو پی اس) تعمیر نشود و حتی با مشکلات حادتری مواجه شود. متخصصان ما با تخصص لازم در این زمینه و کمترین هزینه این اقدام را برای شما انجام می‌دهند.

ریز خدمات درزمینهٔ تعمیرات تجهیزات برق اضطراری UPS (یو پی اس)

رفع مشکلات و یا در صورت لزوم تعویض ترانس
تعویض خازن‌های Ac
مرتفع ساختن مشکلات مربوط به استفاده نادرست از باطری
کالیبراسیون شارژر باتری
رفع مشکلات مربوط به عدم عملکرد UPS در حالت باتری
رفع مشکلات سوییچ نکردن بین برق شهر و باتری
تأخیر در رساندن ولتاژ هنگام سوییچ از برق شهر به باتری
عوض کردن قطعه‌های موجود در برد از قبیل MOSFET و IGBT
تعمیر و رفع عیوب مدار PFC
تعمیر و رفع عیب INVERTER
تعمیر و رفع عیب SPS
تعمیر و عیب‌یابی BYPASS
رفع لحیم سردی

تعمیر برد UPS

تعمیر یا آنالیز مدارهای الکترونیک یو پی اس یک امر مهم در خصوص تعمیر برد سیستم برق اضطراری UPS (یو پی اس) می‌باشد. ازآنجایی‌که جهت تعمیر برد یو پی اس باید آنالیز صحیحی از قطعات آن داشته باشیم این کار یک امر تخصصی محسوب می‌شود. تعمیر اصولی برد یو پی اس باید به‌گونه‌ای باشد که بعد از گذشت زمان این برد مجدداً نیاز به تعمیر پیدا نکند. سفارش خود را در رایابان ثبت نمایید تا از تخفیفات ویژه برخوردار شوید.

سرویس و نگهداری برق اضطراری UPS (یو پی اس)

می‌دانیم که مراقبت از تجهیزات الکترونیک در مقابل اختلالات ناشی از توزیع و انتقال برق که نتیجتاً منجر به سوختن دستگاه‌های الکتریکی می‌شود بسیار پراهمیت است که دستگاه یو پی اس این مشکل را رفع نموده است. ازآنجایی‌که دستگاه برق اضطرای ups نیاز به نگهداری دارد مجموعه ما خدمات پشتیبانی و نگهداری برق اضطراری ups را ارائه می‌دهد. علاوه بر آن شما با برخورداری از این خدمت عمر مفید دستگاه خود را افزایش دهید.

اقدامات قابل ارائه در سرویس و نگهداری برق اضطراری UPS (یو پی اس)

اقدامات قابل ارائه در سرویس و نگهداری یو پی اس که شامل چک کردن ولتاژهای ورودی و خروجی دستگاه، تست کردن عملکرد باتری‌ها، کنترل برق ورودی ازنظر سیم‌کشی، تمیز کردن دستگاه یو پی اس و قطعات آن، چک کردن فرکانس‌های ورودی و خروجی، چک کردن میزان مصرف انرژی توسط باتری‌ها و … است که نتیجتاً این اقدامات از خرابی سیستم جلوگیری می‌کند.

سرویس پیشگیرانه

سرویس پیشگیرانه سیستم برق اضطراری به مجموعه روش‌های منظمی گفته می‌شود که جهت حفظ هرچه بهتر از سیستم‌های الکتریکی انجام می‌شود. سرویس و نگهداری این دستگاه باعث کاهش خرابی و هم‌زمان باعث عملکرد بهتر دستگاه و درنتیجه افزایش طول عمر آن می‌شود؛ که این اقدامات به سه صورت ماهانه فصلی و موردی قابل ارائه است. نتیجه‌ی این کار کاهش هزینه‌های مربوطه است.

مشاوره و فروش دستگاه برق اضطراری UPS (یو پی اس)

اگر تعمیر این دستگاه برای شما به‌صرفه و اقتصادی نیست رایابان توصیه‌ها و قیمت دستگاه جایگزین را به شما ارائه می‌دهد و نتیجتاً در صورت توافق می‌توانید از ما خرید نمایید.