رفع قطعی تصویر

رفع قطعی تصویر

مشاهده
قرار داد پشتیبانی

قرار داد پشتیبانی

مشاهده
نصب دوربین مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته

مشاهده
تجهیز و ارتقاء

تجهیز و ارتقاء به زودی

مشاهده
تعمیر دوربین مدار بسته در محل

تعمیر دوربین مدار بسته در محل

مشاهده
تجهیزات و قطعات

تجهیزات و قطعات

مشاهده

دوربین مدار بسته جزء آن دسته از تجهیزات حفاظتی هست که به کاربر این آرامش را می‌دهد همیشه یک چشم برای مراقبت کردن از شما وجود دارد. این موضوع باعث افزایش کاربرد دوربین مدار بسته در سال‌های اخیر شده است. از آنجایی که هر وسیله الکترونیکی ازجمله دوربین مداربسته نیاز به نصب، تعمیرات و پشتیبانی دارد رایابان برآن شده تا این خدمات را به صورت آنلاین یا تلفنی برای شما محقق سازد. شما با  ثبت سفارش در گروه دوربین مدار بسته و با انتخاب یکی از زیر دسته‌های زیر می‌توانید سفارش خود را به‌راحتی ثبت و بعد از ثبت و تائید سفارش از بین قیمت‌های تکنسین های مختلف ما به دلخواه یکی را انتخاب کنید تا وارد پروسه ارائه خدمات رایابان شوید.

خدمات مربوط به دوربین مدار بسته

خدمات ارائه شده درزمینهٔ دوربین مدار بسته توسط رایابان به 5 دسته زیر تقسیم می‌شوند:

1. نصب دوربین مدار بسته

خدمات نصب دوربین مدار بسته بسیار پراهمیت و مهم است زیرا رایابان و کارشناسان نصب این مجموعه بر این باورند که خدمات نصب و راه‌اندازی دوربین مدار بسته باید یک بار برای همیشه انجام پذیرد. لذا با ثبت سفارش در دسته نصب دوربین مدار بسته از این فرصت ویژه استفاده کنید. توجه کنید که رایابان مناسب‌ترین قیمت نصب دوربین مدار بسته را برای شما ارائه خواهد داد.
لازم به ذکر است شرکت رایابان با برند خاص خود تجهیزات دوربین مدار بسته مورد استفاده برای نصب و راه انداز ی را برای مشتریان خود گارانتی می‌کند تا مشتری از انتخاب خود مطمعن آسوده خاطر باشد.

2. تعمیر دوربین مدار بسته در محل

یکی از خدماتی که با گسترش استفاده از دوربین‌های مدار بسته لازم و ضروری به نظر می‌رسد تعمیر دوربین مدار بسته در محل است. تعمیرات دوربین مداربسته در محل جز خدمات ویژه رایابان است. در ارائه این خدمات اعتماد کاربر و برخورداری از گارانتی بسیار لازم و ضروری است و نتیجتاً کاربر باید به مراکز معتبر و دارای تجهیزات خاص مراجعه کند. ازآنجایی‌که خدمات تعمیر دوربین مدار بسته در اصفهان و سایر شهرهای ایران به ندرت انجام می‌پذیرد و اعزام نیرو به محل برای مرتفع ساختن نیاز کاربر کاری ساده نیست رایابان درصدد شد ارائه این خدمات را برای شما مهیا سازد. فقط با چند کلیک و بدون پرداخت هزینه سفارش خود را ثبت نمایید.

ریز خدمات تعمیر دوربین مدار بسته در محل

اگر دوربین شما یکی از این اشکالات را دار بود شما می‌توانید در دسته تعمیرات دوربین مداربسته در محل در کادر سمت راست ثبت سفارش سریع درخواست خود را ثبت نمایید.
عدم روشن شدن دوربین مداربسته، وجود نویزهای مختلف روی تصاویر، مات بودن تصاویر دوربین مداربسته ، وجود خطوط افقی یا عمودی روی تصاویر دوربین،  شطرنجی و یا بریده بریده شدن تصاویر، سبز شدن تصاویر هنگام تاریکی، هنگ کردن تصویر، عدم چرخش دوربین‌های صنعتی، عدم زوم شدن و ثابت شدن  تصویر، عدم روشن شدن دستگاه DVR، فراموش کردن پسورد DVR، گیرکردن بر روی صفحه لوگو دستگاه DVR، عدم وارد شدن به منوی دستگاه DVR، عدم ذخیره شدن تنظیمات منو در دستگاه DVR، عدم تنظیم شدن تقویم و ساعت در دستگاه DVR، عدم وجود تصویر در برخی کانال‌های DVR، DVR با متصل کردن سخت‌افزار به پورت USB هیچ عکس العملی نشان نمی‌دهد، عدم شناسایی هارد توسط دستگاه، ذخیره نکردن صدا، نمایش تصویر و عدم ذخیره سازی تصویر، وقتی هارد دستگاه پر می‌شود error می‌دهد و دیگر تصاویر و فیلم‌ها را ذخیره نمی‌کند، داغ و کند شدن DVR، روشن نشدن دستگاه DVR با زدن کلید، نیاز به آپدیت منو سیستم و عمل نکردن دستگاه DVR، دستگاه DVR تحت شبکه IP قبول نمی‌کند و ست نمی‌شود، منوهای دستگاه هنگ می‌کند. تغییر زبان پیدا می‌کند و فقط روی منوی چینی درست کار می‌کند.

3. عیب‌یابی قطعی تصاویر دوربین

قطعی تصاویر دوربین ممکن است به علت‌های مختلفی رخ دهد. رایابان با داشتن تکنسین‌های کارآزموده و قوی در زمینه تجهیزات الکترونیک ازجمله دوربین مداربسته این خدمات را برای شما در امن‌ترین حالت و در محل شما انجام خواهد داد. در صورتی که به هنگام روشن شدن دوربین مدار بسته تصویری نداشتید و یا با قطع و وصل شدن لحظه‌ای تصویر دوربین مدار بسته برخورد کردید و یا عدم وجود تصویر به هنگام روشن بودن دستگاه DVR مشاهده شد و یا عدم وجود تصویر در برخی از کانال‌های DVR و یا عملا  دستگاه DVR تصویر نداد ولی فن دستگاه چرخش داشت کافی است به صورت آنلاین یا تلفنی از دسته عیب‌یابی قطعی تصاویر دوربین مداربسته سفارش خود را ثبت کنید.

4. قرارداد پشتیبانی

دوربین هم مانند سایر تجهیزات الکترونیک نیاز به پشتیبانی ماهانه و یا فصلی و یا موردی دارد. در صورت نیاز به این خدمات در قسمت قرارداد پشتیبانی درخواست خود را ثبت نمایید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

5.تجهیز و ارتقاء

ازجمله خدماتی که در این دسته جای می‌گیرند می‌توان به نیاز به مشاوره، تبدیل به بی‌سیم، افزایش کیفیت و افزایش دوربین اشاره نمود. در صورت نیاز به تجهیز و ارتقاء شما با انتخاب موارد ذکر شده سفارش خود را ثبت نمایید.