تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل

مشاهده
خرید

خرید

مشاهده
قرار داد پشتیبانی 24 ساعته

قرار داد پشتیبانی ۲۴ ساعته

مشاهده
تعمیر دستگاه کپی در محل

تعمیر دستگاه کپی در محل

مشاهده
تعمیر چاپگر در محل

تعمیر چاپگر در محل

مشاهده
شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

مشاهده

پشتیبانی و تعمیرات ماشین های اداری

ماشین‌های ادارای جز آن دسته از ماشین‌هایی هستند که به علت پیچیدگی ساختار درونی آن و تعدد در استفاده از آن نیاز به سرویس و پشتیبانی و یا تعمیر و تعویض قطعات دارند. یکی از خدماتی که متخصصان رایابان در آن مهارت دارند تعمیر و سرویس انواع ماشین‌های اداری ازجمله دستگاه پرینتر، دستگاه کپی و یا انواع چاپگرهای صنعتی است. ازآنجایی‌که هر دسته از ماشین‌های اداری داری برندهای مختلفی هستند متخصصان رایابان با جزئیات و ساختار این نوع ماشین‌های اداری آشنایی کاملی دارند و به‌خوبی از عهده تعمیرات و سرویس این نوع ماشین‌ها برمی‌آیند.

مزایای تعمیر و سرویس در محل ماشین‌های اداری رایابان

صرفه‌جویی در زمان و هزینه به علت سرعت حضور کارشناسان و هم‌چنین عدم نیاز به حمل و جابجایی دستگاه به ‌این دلیل که تعمیرات موردنیاز در محل مورد نظر شما انجام می‌پذیرد.
اطمینان و آرامش به علت حضور شما در محل تعمیر و تست و بازبینی مجدد شما محقق می‌گردد.
مجهز بودن کارشناسان رایابان به دانش و ابزار آلات خاص جهت مرتفع ساختن هرچه بهتر مشکل دستگاه‌ های شما.

خدمات قابل ‌ارائه در زمینه پشتیبانی و تعمیرات ماشین‌های اداری

تعمیرات دستگاه کپی در محل

دستگاه کپی دستگاهی است که عموماً در مدارس و ادارات دولتی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده زیاد از دستگاه کپی نیاز به جنرال سرویس و یا تعمیر قطعات این دستگاه را ایجاب می کند. از آنجایی که متخصصان رایابان دوره دیده و دارای سابقه بلند مدت هستند و به خوبی با ساختار دستگاه کپی در هر مارک یا برند آشنا هستند حس اطمینان و آرامش را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
از جمله خدماتی که رایابان در این گروه انجام می دهد می توان به تعویض و تعمیر قطعات فنی دستگاه، انجام سرویس های تکی و دوره ای وبررسی نرم افزار و یا سخت افزار دستگاه و نصب و راه اندازی این دستگاه اشاره نمود.

تعمیرات دستگاه پرینتر در محل

پرینتر جز آن دسته از ماشین‌های اداری است که علاوه بر استفاده در ادارات در منازل یا محیط‌ های کاری کاربرد فراوان دارد. این دستگاه در انواع مختلف رومیزی ایستاده و چند کاره در برندهای مختلف مونتاژ و تولید شده است. رایابان این افتخار را دارد که قطعات انواع پرینترها را با بالاترین کیفیت تهیه و در دسترس کاربران قرار می‌دهد و یا در صورت نیاز به تعمیر ، عیوب این قطعات برطرف خواهد کرد. ازجمله خدماتی که رایابان در این زمینه قادر به ارائه آن است می‌توان به تعمیر و یا تعویض قطعات انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان در محل و یا پشتیبانی و جنرال سرویس و یا فروش دستگاه اشاره کرد. به‌صورت کلی می‌توان گفت خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و حتی راه‌اندازی انواع مختلف پرینتر را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

تعمیرات چاپگر در محل

بسیاری از مراکز ادعای تعمیر چاپگر در برندهای مختلف را دارند در صورتی که دانش و ابزار لازم در این زمینه را ندارند و نتیجتاً بردن دستگاه چاپگر در مراکزغیر استاندارد و غیرمجاز باعث خرابی بقیه قطعات موجود در چاپگر می‌شود. از آنجایی که رایابان این اطمینان را می‌دهد پس از تعمیر چاپگر دیگر نیازی به تعمیر مجدد نخواهید داشت شما می‌توانید درخواست تعمیر چاپگر خود را در قسمت تعمیر چاپگر ثبت نمایید. رایابان انواع تعمیرات نرم‌افزاری (اصلاح و یا نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار) و سخت‌افزار یا پشتیبانی و سرویس را برای چاپگر انجام می دهد.

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج برای انواع ماشین‌های اداری مانند چاپگر، دستگاه کپی و پرینتر یک نیاز محسوب می‌شود. رایابان خدمات شارژ کارتریج انواع پرینتر لیزری و جوهرافشان و همچنین انواع مختلف دستگاه‌های کپی و چاپگر را برای شما با تکنیک‌های خاص خود انجام می‌دهد.

فروش ماشین‌های اداری

جهت خرید انواع ماشین‌های اداری می‌توانید سفارش خود را با ذکر نام برند و مشخصات کلی در رایابان ثبت نمایید و یا با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

پشتیبانی 24 ساعته

رایابان برای همه خدماتش پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با ثبت این سفارش از خدمات پشتیبانی و سرویس ماشین‌های اداری به‌صورت ماهانه، فصلی یا موردی استفاده کنید.