در کمترین زمان به راحتی ثبت سفارش کنید.

 

خدمات ما گارانتی هم دارد.

 

هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.

ارتقا کامپیوتر

با به روز شدن سیستم‌های کامپیوتری و رشد روزافزون سخت افزارها ارتقا سیستم‌های کامپیوتری یکی از نیازهای اساسی افرادی که دارای سیستم‌های قدیمی هستند به شمار می‌رود. ازآنجایی‌که سرعت رشد نرم افزارهای کامپیوتری بیشتر از سخت افزار کامپیوتر است لذا جهت همراهی با پیشرفت‌های نرم‌افزاری مجبور به ارتقای سخت افزار خود خواهید شد.
اکثر افراد بالأخص مدیران شرکت‌ها به جای تهیه سیستم جدید ترجیح می‌دهند ارتقا کامپیوتر را در اولویت قرار دهند؛ زیرا این کار ازلحاظ اقتصادی بسیار مقرون و به‌صرفه است. 


نکات قابل توجه

برای ارتقا سیستم کامپیوتر خود بهترین راه مشاوره با یک فرد متخصص در این زمینه است. ما همواره متخصصانی داریم که به شما به‌صورت آنلاین و یا تلفنی و به‌صورت رایگان مشاوره خواهند داد. اگر شما به‌درستی ارتقا کامپیوتر خود را انجام ندهید نه‌تنها مقرون و به‌صرفه نیست بلکه هزینه‌های زیادی را متحمل خواهید شد.
برای نمونه اگر شما و یا مدیر آی تی شرکتی به دلیل کند بودن نرم افزار خاصی تصمیم به ارتقا سیستم بگیرد و بدون مشورت و تحقیق این کار را انجام دهد ممکن است سیستم جوابگوی نیاز کاربر نباشد و نتیجتاً کاربر اقدام به خرید یک سیستم جدید کند در صورتی که با ثبت سفارش ارتقای سیستم در مرجع تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتری رافیکس مشاوره به‌صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت.ارتقا سیستم سخت ‌افزاری  لپ تاپ

ارتقا سیستمسخت افزارهایی که می‌توان آن را ارتقا داد در همه انواع کامپیوتر یکسان است این چهار قطعه در سرعت کامپیوتر شما بسیار تأثیر دارند. اسامی این قطعات به شرح زیر است:
ارتقا رم (RAM)، ارتقا هارد (HDD)، ارتقا سی پی یو (CPU)، ارتقا درایو (ODD)ارتقا کارت گرافیک

GPUارتقا سیستم با کارت گرافیکی جدیدتر و قوی‌ترعملکرد شما را در بازی‌های رایانه‌ای بهبود می‌بخشد؛ و نهایتاً منجر به افزایش کیفیت بازی شما خواهد شد. شما می‌توانید جهت خرید کارت گرافیک در اصفهان و یا همچنین خدمات نصب و ارتقا گرافیک با ما تماس بگیرید و یا سفارش را به‌صورت آنلاین ثبت نمایید.ارتقا رم لپ تاپ

RAMازآنجایی‌که تعویض یا ارتقا رم لپ تاپ ایسوس و یا سایر برندها در برخی مدل‌ها ممکن نیست بعد از ثبت سفارش شما متخصصان بعد از بررسی مدل و نوع لپ تاپ شما امکان یا عدم امکان ارتقا رم کامپیوتر شما را به‌صورت رایگان اطلاع خواهند داد.ارتقا هارد لپ تاپ

HARDارتقا هارد کامپیوتر به‌صورتی هم با بودجه ما هم‌خوانی داشته باشد و هم نیاز ما را برآورده کند، نخستین گام در مراحل نصب و ارتقای درایو ذخیره‌سازی است. در این زمینه مهم‌ترین اقدامی که باید انجامی دهیم یک انتخاب بین درایو هارد معمولی یا درایو حالت جامد (SSD) است اما موارد دیگری وجود دارد که باید در مورد آن تصمیم گرفت. شما می‌توانید در رافیکس این اقدام و یا خرید هارد لپ تاپ را ثبت کنید.


 ارتقا CPU لپ تاپ

CPUدر برخی از لپ تاپ‌ها امکان ارتقا سی پی یو وجود ندارد. شما با مشاوره درزمینهٔ ارتقا لپ تاپ asus، ارتقا لپ تاپ hp، ارتقا CPU لپ تاپ dell، ارتقا لپ تاپ ایسر و...می‌توانید به‌صورت آنلاین ثبت سفارش کنید و از ما مشاوره رایگان بگیرید.


 ارتقا سیستم نرم‌افزاری لپ تاپ

ارتقا نرم‌افزاری لپ تاپ دل و سایر برندها تقریباً مشترک است که شامل آپگرید کردن بایوس (BIOS)، سیستم ست آپ و نصب سیستم عامل می‌شود.در بعضی مواقع با قدیمی شدن لپ تاپ و آپگرید نکردن بایوس (BIOS) ممکن است مشکلات غیرمنتظره‌ای برای لپ تاپ دل پیش بیاید
این مشکل باعث نصب نشدن نرم‌افزارها و حتی عدم نصب سیستم‌عامل‌های جدید می‌شود. با ارتقاء بایوس (BIOS) این مشکلات حل می‌شود. برای مشاوره می‌توانید سفارش خود را در این صفحه ثبت نمایید. قدیمی شدن سیستم‌عامل و یا حمله‌های ویروسی جز دیگر عوام از بین رفتن و یا کندی سیستم‌عامل است.
در این حالت بهترین گزینه تعویض سیستم‌عامل به نسخه جدید می‌باشد. برای انجام این کار سفارش خود را در صفحه نصب نرم افزار ثبت کنید.

فهرست خدمات

 • ارتقا کارت گرافیک

  ۰۰
 • اضافه کردن RAM

  ۰۰۲
 • ارتقاء CPU

  ۰۰۳
 • بازدید و مشاوره

  ۰۰۱
 • ارتقاء VGA

  ۰۰۴
 • تعویض هارد

  ۰۰۵
 • سایر موارد

  ۰۰۶