در کمترین زمان به راحتی ثبت سفارش کنید.

خدمات ما گرارانتی هم دارد.

هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.

تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته در محل

تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته یکی از خدمات رایابان است که کمتر شرکتی در اصفهان ریسک انجام این خدمات را می‌پذیرد. یکی از خدمات پرطرفدار در صنعت دوربین مداربسته ارتقا کیفیت تصاویر دوربین است. ازآنجایی‌که با ظهور نمایشگرهای HD توقعات جهت داشتن تصاویر باکیفیت از دوربین‌های مداربسته بالا رفت، همچنین دوربین IP و HD-SDI کیفیت قابل قبولی ارائه می‌دهند این ارتقاء نوعی نیاز محسوب می‌شود. بعدازآن دیگر در صنعت دوربین‌های آنالوگ تلاشی برای داشتن تصاویر باکیفیت‌تر صورت نمی‌گرفت، اما اخیراً تلاش‌هایی برای بالا بردن کیفیت تصاویر آنالوگ صورت گرفته که به تکنولوژی 960H یا 700TVL معروف شده است.

انواع دوربین‌های مداربسته

اگر قصد دارید در مغازه، فروشگاه، محیط کار، ساختمان مسکونی یا هر جای دیگر دوربین  نظارتی نصب کنید یا دوربین مداربسته خود را تجهیز کنید یا ارتقاء دهید، الزاماً باید با انواع دوربین مداربسته آشنا شوید تا تصمیم درستی در این زمینه بگیرید. در این صورت با تعریف و بزرگ‌نمایی سایر فروشندگان یا ارتقاء دهندگان، برای خرید گران‌ترین دوربین فریب نمی‌خورید. شما تنها بر اساس نیاز و فضای موردنظر خود اقدام به خرید می‌کنید. در ادامه همراه ما باشید تا انواع دوربین مداربسته را بشناسید.

انواع دوربین مداربسته بر اساس ساختار

ازنظر نوع سیگنال

•    آنالوگ
•    دوربین‌های ip آی پی تحت شبکه
•    دوربین‌های دومنظوره

ازنظر شکل ظاهری و کاربرد متناظر

•    دوربین dome
•    دوربین صنعتی
•    دوربین‌های مینیاتوری
•    دوربین‌های مادون‌قرمز ir
•    دوربین‌های اسپید دام (دوربین‌های چرخشی ptz)

ازنظر قاب و پوشش

•    دوربین‌های ضد آب قاب بزرگ (پمپ‌بنزینی)
•    دوربین مخفی
•    دوربین قاب فانتزی

خدمات تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته در محل

رایابان خدمات تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته خود را در زیرمجموعه‌های: افزایش کیفیت دوربین مداربسته، افزایش تعداد دوربین و تبدیل دوربین به بی‌سیم انجام می‌دهد. هر یک از این خدمات به شرح زیر است:

بالا بردن کیفیت تصویر دوربین مداربسته

کیفیت تصاویر دوربین مداربسته آنالوگ با واحد TV line و دیجیتال با واحد مگا پیکسل مشخص می‌شود.
انواع دوربین‌های مداربسته دارای سنسورهای تصویر و چیپست پردازش تصویر مختلفی هستند که کیفیت تصویر و عمر آن‌ها بستگی به موارد ذکرشده دارد. لازم به ذکر است دوربین مداربسته ارزان‌قیمت نمی‌تواند چیپست و عدسی مرغوبی داشته باشد.

ارتقاء دستگاه رکوردر یا DVR

اگر از سیستم مداربسته آنالوگ استفاده می‌کنید باید DVR شما هم ما از توانایی ضبط تصاویر باکیفیت بالا برخوردار باشد. اکثر مواقع تصاویر دوربین مداربسته کیفیت خوبی دارد اما DVR مناسبی ندارند و نتیجتاً دچار افت کیفیت می‌شوند. در این موارد تجهیز و ارتقاء DVR دوربین مداربسته لازم و ضروری می‌باشد.

تغییر کابل‌کشی و بسترسازی

 کابل‌کشی و بسترسازی عامل مهم و مؤثری بر کیفیت تصویر دوربین مداربسته است. در ارتقا دوربین مداربسته باید توجه کنید که بستر کابل‌کشی شما مناسب باشد. در غیر این صورت ممکن است حتی با ارتقاء و تجهیز دوربین مداربسته خود هنگام ذخیره تصاویر باکیفیت مناسب شکست بخورید.
 نکته قابل‌توجه این است که جهت نصب دوربین مداربسته همیشه از بهترین کابل استفاده نمایید.

جانمایی دوربین مداربسته

جانمایی دوربین بسیار اهمیت دارد زیرا حتی هنگام تجهیز ارتقاء دوربین مداربسته در صورت عدم جانمایی دوربین مداربسته با مشکل عدم کیفیت دوربین برخورد خواهید کرد.

پیشنهادات رایابان جهت تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته

رایابان راه‌حل مناسبی جهت افرادی که محدودیت هزینه دارند در نظر گرفته است

اگر محدودیت هزینه دارید

باصرفه‌ترین و بهترین راه‌حل جایگزین کردن دوربین مداربسته آنالوگ با نوع AHD است؛ که با تماس و یا ثبت سفارش می‌توانید در سریع‌ترین زمان به نتیجه مطلوب خود برسید. این مدل دوربین از همان بستر دوربین آنالوگ استفاده می‌کنند و قیمت به‌صرفه‌تری در مقابل دیگر دوربین‌های خوش کیفیت دارد.

اگر محدودیت هزینه ندارید

اگر امکان تغییر بستر و کابل‌کشی دوربین مداربسته را ندارید از دوربین مداربسته HDCVI استفاده کنید. این دوربین‌ها کیفیت تصویر بسیار بالایی دارند و درعین‌حال با حفظ بستر سنتی دوربین مداربسته قابلیت نصب و راه‌اندازی را دارند.


اگر شما محدودیت در هزینه ارتقا دوربین مداربسته ندارید از گزینه ارتقاء دوربین به دوربین‌های تحت شبکه استفاده کنید

ارتقاء به دوربین مداربسته بی‌سیم

 استفاده از دوربین ip یا دوربین تحت شبکه یکی از گزینه‌های مطلوب است. این دوربین‌ها در بستر شبکه قابلیت راه‌اندازی و پیاده‌سازی را دارند. این نوع دوربین‌های به معنای کامل امکاناتی مانند ضبط هم‌زمان صدا و تصویر و ذخیره کردن داخلی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

افزایش تعداد دوربین

رایابان در زیردسته خدمات تجهیز و ارتقاء دوربین مداربسته در محل، خدمات افزایش تعداد دوربین و به دنبال آن تغییر در کابل‌کشی و افزودن سایر امکانات لازم را انجام می‌دهد.


جهت انجام کلیه امور ذکرشده روی ثبت سفارش سریع کلیک کنید.
 

فهرست خدمات

 • مشاوره

  ۰۰۱
 • تبدیل به بی سیم

  ۰۰۲
 • افزایش کیفیت

  ۰۰۳
 • افزایش دوربین

  ۰۰۴