در کمترین زمان و به راحتی ثبت سفارش کنید.
خدمات ما گارانتی هم دارد.
هزینه با نظر کارشناسان تعیین می شود

یکی از تخصصی‌ترین خدمات رایابان ارائه خدمات تعمیر پاور کامپیوتر، پاور سرور، تعمیر پاور صنعتی، تعمیر پاورسوئیچینگ، تعمیر پاور پزشکی و ...است. مجموعه ما با داشتن تیم متخصص سخت‌افزار تعمیرات تخصصی پاور را انجام می‌دهد. از آنجایی که پاور قطعه‌ای حساس و حیاتی در لپ‌تاپ و یا کامپیوتر محسوب می‌شود و خرابی آن روی سایر اجزای کامپیوتر ممکن است تأثیر بگذارد. لذا با تشخیص خرابی پاور که توضیحاتی در مورد آن ارائه خواهیم کرد در صورت اطمینان از خرابی این قطعه و سپردن به تکنسین‌های ما مشکل را حل نمایید.

اهمیت تعمیر پاور کامپیوتر

اهمیت تعمیر پاور کامپیوتر بر هیچ کس پوشیده نیست، ممکن است ازنظر شما این کار به نظر ساده برسد و مراکز و افراد زیادی این خدمات را ارائه دهند اما برای تعمیر این قطعه تخصص امر بسیار مهمی است که باید محقق شود. درصورتی‌که فرد موردنظر دارای تخصص کافی نباشد ممکن است به برد و قطعات اصلی کامپیوتر خسارت وارد کند؛ و نتیجتاً پاور را غیرقابل تعمیر تشخیص دهد. پیشنهاد ما استفاده از متخصصان باتجربه رایابان است.

تست پاور پیش از تعمیر پاور کامپیوتر

قبل از اقدام به تعمیر پاور کامپیوتر لازم است تست‌هایی انجام شود. ازآنجایی‌که عدم عیب‌یابی صحیح و انجام اقدامات نادرست نه‌تنها بهبودی در عملکرد دستگاه ایجاد نخواهد کرد، بلکه ممکن است سبب خرابی‌های دوچندان در کامپیوتر گردد. در صورت بررسی پاور کامپیوتر و مشاهده عللی که در زیر ذکر می‌کنیم می‌توانید ایراد را رفع نمایید و در صورت عدم داشتن مهارت آن را به متخصصان رایابان بسپارید. ازجمله این نشانه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
یکی از نشانه‌های بارز خراب بودن پاور کامپیوتر هنگ کردن سیستم شماست. یا امکان دارد شما از کند بودن سیستم خود ناراحت باشید که در این صورت تعمیر پاور لپ‌تاپ و یا سیستم شما امری ضروری می‌شود. 

مواردی که نیاز به تعمیر پاور کامپیوتر شما را نتیجه خواهد داد

بالا رفتن دمای سی پی یو
کند شدن سیستم
ریست شدن ناگهانی کامپیوتر
نشناختن قطعاتی که با کابل USB به سیستم وصل می‌شوند مثل موس و کیبورد.
 کند شدن عملکرد کیبورد کامپیوتر در هنگام تایپ، به‌گونه‌ای که بعد از فشار دادن کلیدها، نتیجه با تأخیر تایپ شود.
خراب شدن کیبورد و عدم شناسایی آن توسط کامپیوتر.
روشن نشدن کامپیوتر و یا خاموش شدن سریع پس از بالا آمدن سیستم
تغییر صدای فن‌های سی پی یو و کارت گرافیک    
تغییر ظاهری اجزای داخلی پاور

این علائم نشانه خراب بودن پاور سیستم شما است؛ که در صورت مواجه‌شدن با هر یک از موارد ذکرشده می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا سفارش خود را به‌صورت اینترنتی ثبت نمایید.

تعمیر پاور کامپیوتر با رایابان

ممکن است خرابی پاور سیستم شما به علت کثیف بودن اجزای داخلی پاور شما باشد؛ بنابراین اولین قدم برای رفع این مشکل گردگیری پاور شماست.
اگر درزمینهٔ الکترونیک تخصص کافی داشته باشید می‌توانید اجزای معیوب پاور ازجمله خازن‌های ازکارافتاده را تعویض کنید.
درصورتی‌که نیازی به ریسک کردن ندارید اولین قدم خرید پاور از رایابان و یا تعمیر پاور کامپیوتر توسط تکنسین‌های رایابان است. مجدداً یادآوری می‌کنم که پاور خراب و معیوب تمامی اجزای کامپیوتر شما را دچار خرابی خواهد کرد.

فهرست خدمات

 • بالا رفتن دمای سی پی یو

  ۰۰
 • کند شدن سیستم

  ۰۰
 • نشناختن پورت usb

  ۰۰
 • ریست شدن کامپیوتر

  ۰۰
 • کند شدن عملکرد کیبورد

  ۰۰
 • روشن نشدن کامپیوتر

  ۰۰
 • تغیر صدا فن های کامپیوتر

  ۰۰
 • خاموش شدن سریع کامپیوتر

  ۰۰
 • تغییر ظاهری اجزا داخلی پاور

  ۰۰