سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور یابند.
خدمات رافیکس دارای گارانتی می باشد.
هزینه با نظر کارشناسان تعیین می شود

شارژ کارتریج در اصفهان

شارژ کارتریج در اصفهان جز خدماتی است که رافیکس برای شما ارائه خواهد داد. خدمتی که رافیکس ارائه می دهد شارژ کارتریج در محل است که قیمت های شارژ کارتریج زیر نظر اتحادیه می باشد. هزینه ایاب و ذهاب به تنهایی از شما دریافت خواهد شد. و فقط هزینه شارژ کارتریج از شما دریافت می شود. تکنسین های رافیکس همگی متخصص بوده و بسیار سریع و آسان شارژ کارتریج در محل انجام می شود. شارژ کارتریج با تونر های اصلی شارژ شده و تونر اصلی باعث می شود که کارتریج شارژ شده تعداد بسیار بالایی را با کیفیت متناسب چاپ کند.

قیمت شارژ کارتریج در محل شما بین ۲۵۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰ هزارتومان است

 فراید شارژ کارتریج در محل

قیمت شارژ کارتریج در محل مناسب میباشد. یکی از مهمترین و موثر ترین قطعات تشکیل دهنده یک پرینتر لیزری کارتریج پرینتر میباشد. کارتریج های پرینترها با توجه به مدل پرینتر و همچنین کارکرد آنها متفاوت هستند. اندازه و ابعاد کارتریج در نتیجه اندازه و ابعاد پرینترها متفاوت میباشند. هر اندازه که پرینتر بزرگتر باشد متقابلا اندازه کارتریج نیز بزرگترخواهد بود، همچنین قیمت شارژ کارتریج در محل آن نیز بالاتر است. به موادی که در داخل کارتریج وجود دارد و رنگ چاپ را تامین میکند تونر گفته می شود. در گذشته تونرها از مخلوط اکسید آهن، شکر و کربن ساخته می شد. ولی بعد از مدتی و به منظور افزایش و بالا بردن کیفیت نهایی چاپ از مخلوط پلیمر و کربن استفاده شد. فرایند چاپ در پرینتر به این روش است که پودر و ذرات تونر در چاپگر به وسیله شارژ الکترو استاتیک درام و چسبیدن تونرها به مگنت آهن ربایی و همچنین دستور اصلی که توسط برد دستگاه داده میشود آغاز می شد و پس از تابیدن لیزر و همچنین ذوب تونر توسط هیتر و در نهایت چاپ به پایان میرسد. با توجه به اینکه اندازه پرینترمستقیما در قیمت شارژ کارتریج آن موثر است قیمت شارژ کارتریج نیز به تناسب مواد استفاده شده در آن متغیر است.

تونرهای قابل استفاده وتناسب آن با قیمت شارژ کارتریج در محل

تونرهای موجود در بازار اکثرا تولید کشور چین و کره هستند. این تونرها با توجه به کیفیت و ضایعات آن قیمتهای متفاوتی دارند. به همین دلیل است که شرکتهای زیاد در زمینه شارژ کارتریج اقدام می کنند و قیمت شارژ کارتریج را در بازار به چالش در می آورند. کاربران نیز اطلاعات دقیق و کاملی در این زمینه ندارند. جدای از این موضوع قیمت شارژ کارتریج بین ۸۰۰۰ تا 3۵۰۰۰ تومان است. باید ذکر کرد که استفاده از تونرهای غیر اصلی و بی کیفیت در شارژ کارتریج صدمه جدی به دستگاه خواهد زد و باعث می شود بعد از مدت کوتاهی هزینه زیادی را بابت پرینتر پرداخت نمایید.

نکات بسیار مهمی وجود دارد. علاوه بر نکات فنی یکی از نکات مهم در خرید پرینتر خرید کاتریج و شارژ کارتریج (قیمت شارژ کارتریج) آن است. در بسیاری از کشورها ازجمله ایران کاربران توان خرید کارتریج نو با توجه به قیمت بالا را ندارند. لذا قیمت شارژ کارتریج برای پرینتر مسئله مهمی محسوب می‌شود. در همین جهت ناظران هوشمند پاسارگاد بعد از سالها فروش ماشین‌های اداری ازجمله انواع پرینتر, اسکنر, فکس, کپی به این فکر افتاد با توجه به نیازهای مشتریان بعد از خرید پرینتر خدمات شارژ را توسط متخصصان ارائه دهد سپس نیاز مشتریان را با قیمت شارژ کارتریج مناسب برآورده سازد. شما با ثبت سفارش یا تماس با شمارهای مندرج می‌توانید از خدمات شارژ کارتریج در محل اصفهان برخوردار شوید.

قیمت شارژ کارتریج در محل

قیمت شارژ کارتریج hp

برای انجام شارژ کارتریج hp و سایر برندها و یا تعمیرات ماشین اداری لطفاً سفارش خود را ثبت نمایید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که همکاران ما در کمتر از یک ساعت در محل شما رسیده و خدمات شارژ کارتریج را به بهترین نحوه انجام می‌دهند.

قیمت شارژ کارتریج

برای اطلاع از لیست قیمت شارژ کارتریج انواع پرینترمی توانید با واحد فنی تماس حاصل فرمایید.

سرویس ثبت سفارش آنلاین خدمات شارژ کارتریج در محل و تعمیرات ماشین‌های اداری

رایابان سهولت د ثبت سفارش خدمات فرم سفارش آنلاین را در دسترس شما گذاشته است قیمت شارژ کارتریج در محل شما بسیار منصفانه و بدونِ دریافت هزینه ایاب و ذهاب می‌باشد لذا در صورت تمایل می‌توانید خدمات خود را ثبت نمایید.

 

فهرست خدمات

  • شارژ کارتریج لیزری

    ۰۰
  • تعمیر و رفع ایراد کارتریج

    ۰۰