در کمترین زمان ثبت سفارش کنید

خدمات ما گارانتی هم دارد

هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.


نصب دوربین مدار بسته یکی از پرکاربردترین اقدامات جهت تشخیص مجرم، کاربردهای صنعتی، کنترل ترافیک و امنیت نقل و انتقالات و... است. تلاش ما این است تا کلیه خدمات مرتبط با پشتیبانی و نگهداری دوربین مدار بسته را در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان ارائه دهیم.
رایابان جهت خدمات پشتیبانی و نگهداری دوربین‌های مدار بسته، بررسی ایرادات، مدیریت بحران‌های به وجود آمده و رفع بحران ها  تیم کارشناسی خود را به محل موردنظر شما خواهد فرستاد.

 چرا رایابان؟

اگر در اینترنت چرخی بزنید یک لیست طولانی از شرکت‌های نصب دوربین مدار بسته که خدماتی چون فروش تجهیزات دوربین مدار بسته و راه‌اندازی دوربین باقیمت‌ها و کیفیت‌های مختلفی مشاهده می‌کنید؛ اما باوجود این‌ تفاسیر بسیاری از مدیران مشاغل، اصناف و سازمان‌ها رایابان را برای  خرید تجهیزات دوربین مدار بسته ، عیب‌یابی و تعمیر دوربین مدار بسته در اصفهان انتخاب می‌کنند.
یکی از اولویت‌های مجموعه ما جلب اعتماد کاربران و مدیران شرکت و سازمان‌ها برای نصب دوربین مداربسته است. باید خاطرنشان کرد که خدمات باکیفیت و مشتری مدار جهت جلب اعتماد کاربر در رایابان به‌راحتی به دست نیامده است.

نصب-دوربین-مداربسته-در محل

مشاوره

 یکی از موارد مهم برای نصب دوربین مدار بسته در اصفهان نیازسنجی و نیاز شناسی قبل از خرید محصولات است. این محصول با توجه به نوع سیگنال، شکل ظاهری و قاب و پوشش انواع مختلفی دارد. مشاوران رایابان قبل از نصب دوربین مدار بسته در محل به بررسی نیاز شما می‌پردازند و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می‌دهند.
ما خدمات فروش و نصب دوربین مدار بسته را با اتخاذ بهترین راه نصب و ارتقا برای شما انجام می‌دهیم. مشاوره با تکنسین‌های ما باعث می‌شوند تا هم با کمترین قیمت ممکن بتوانید نیازهایتان را پوشش دهید و هم محصولی با آپشن های خیلی کم یا خیلی زیاد نخرید که بعداً پشیمان شوید.

خدمات فروش و نصب دوربین مدار بسته

رایابان با داشتن رزومه‌های قوی درزمینهٔ نصب دوربین مدار بسته در منزل و همچنین نوع صنعتی و کنترل ترافیک مفتخر است که با ثبت سفارشات تلفنی و آنلاین به شما خدمات ارائه دهد.
ازجمله خدمات نصب دوربین مدار بسته در اصفهان در زیر ذکر شده است:
انواع دوربین‌های مداربسته وایرلس (بی‌سیم) و دوربین‌های مدار بسته باسیم
دستگاه‌های کنترل تصویری محسوس و نامحسوس
انواع دوربین‌های مداربسته آنالوگ، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه IP، دوربین‌های مداربسته AHD
بهینه‌سازی سیستم‌های نظارت تصویری جهت ارتقا، توسعه امنیت
انواع دستگاه‌های ضبط تصاویر دوربین مداربسته Digital Video Recorder DVR
نصب دوربین مدار بسته بدون dvr

کاربرد خدمات دوربین مدار بسته رایابان

قرض‌الحسنه‌ها، بانک‌ها، سازمان‌ها و ادرات دولتی و خصوصی با نصب دوربین مداربسته طبق استانداردهای روز، امنیت را برای مجموعه خود به ارمغان خواهند آورد. ازجمله کاربردها در این زمینه محافظت از اسناد و مدارک، کنترل تردد کارمندان و ارباب‌رجوع برای این مجموعه‌ها خواهد بود.

 کاربرد نصب دوربین صنعتی در اصفهان

در مراکز تولیدی صنعتی و کارخانه‌هایی که امکان حضور افراد در برخی از اماکن وجود ندارد با نصب دوربین صنعتی از اماکن خود محافظت می‌کنند. علاوه بر آن دوربین وظیفه کنترل عبور و مرور کارکنان و کارگران مخصوصاً انبارها را دارد. ازآنجایی‌که کارخانه‌ها بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند جنس بدنه تجهیزات دوربین مدار بسته باید از حداکثر مقاومت در برابر ذرات آلاینده و گردوغبار برخوردار باشد.


کاربرد نصب دوربین مدار بسته در منزل

صاحبان منازل و فروشگاه‌های کوچک می‌توانند با خرید تجهیزات و خدمات ما از تکنولوژی انتقال تصویر روی موبایل بهره‌مند‌ شوند. هزینه نصب دوربین مدار بسته در منزل بسیار مقرون و به‌صرفه است و شما با خدمات رایاباندر هزینه و زمان خود صرفه‌جویی می کنید.

 مراحل انجام خدمات دوربین مدار بسته رایابان

رایابان اولین مرجع تعمیرات و پشتیبانی تجهیزات الکترونیک در محل است. مجموعه ما به سه صورت تلفنی، از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن سفارش را دریافت می‌کند. درصورتی‌که تمایل به ثبت اینترنتی سفارش نداشتید می توانید با شماره های مندرج تماس حاصل فرمائید. پس از ثبت سفارش آنلاین تکنسین‌های مربوط، سفارش‌های شما را دریافت و قیمت نصب دوربین مدار بسته را به شما پیشنهاد می‌دهند، بعد از آن شما قادر خواهید بود از بین متخصصین نصب دوربین مدار بسته با توجه به قیمت‌های متنوع پیشنهادی یکی را انتخاب و بعد از آن متخصص در محل شما حضور می‌یابد.

نصب دوربین مدار بسته در اصفهان

مراحل بعد از تائید سفارش

بازدید و بررسی محل

جهت برآورد دقیق‌تر قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه، تکنسین‌های رایابان به محل اعزام می‌شوند وتجهیزات یا پکیج دوربین مداربسته را با توجه به نیازها و اهداف مشتریان، به آن‌ها پیشنهاد می‌دهند. در صورت موجود بودن تجهیزات دوربین متخصصان و تکنسین‌های رایابان نقاط تحت پوشش تجهیزات دوربین مدار بسته را مورد آنالیز قرار می‌دهند و مقدار کابل و تعداد تجهیزات موردنیاز را جهت تأمین، فروش و نصب دوربین مدار بسته تعیین می‌کنند.

ارائه راهکار

تکنسین‌های ما بعد از حضور در محل ذکر شده برحسب شرایط جغرافیایی و مکانی همچنین خواسته مشتری، بهترین استراتژی را جهت نصب دوربین مداربسته ارائه می‌دهد تا نقاط مدنظر مشتری مورد پوشش دوربین قرار بگیرد. همچنین روش‌های انتقال تصویر دوربین‌های تحت شبکه روی تلفن همراه، به مشتری ارائه می‌شود تا در صورت اتصال اینترنت به گوشی شما قادر باشید نقاط تحت پوشش را نظارت کنید.

راه‌اندازی و نصب

بعد از بازدید و بررسی محل هم‌چنین ارائه راهکار، متخصص نصب دوربین مدار بسته اقدام به راه‌اندازی دوربین مداربسته در محل می‌کند. این کار یک‌بار برای همیشه توسط رایابان انجام خواهد شد. کلیه ملزومات مورداستفاده از قبل تست می‌شوند. همچنین دارای گارانتی می‌باشند. همان‌طور که ذکر شد احترام به حقوق مشتریان از اولویت‌های رایابان است.

ارائه گزارش

متخصصان دوربین مدار بسته ما بدون اطلاع قبلی و تائید مشتری، فعالیتی انجام نمی‌دهد؛ لذا کلیه اقدامات مربوط به نصب دوربین مداربسته پیش از اجرایی شدن باید در قالب مستندات به مشتری ارائه شود و پس از تائید و موافقت مشتری، امور اجرایی نصب و راه‌اندازی تجهیزات دوربین مدار بسته انجام می‌گیرد. گزارش دهی خدمات نصب دوربین مداربسته رایابان در کلیه مراحل انجام خواهد شد.

رضایت‌نامه یا نظرسنجی از مشتری

به‌منظور کسب اعتماد و رضایت مشتریان در صورت ثبت سفارش آنلاین امکان نظرسنجی بدون مداخله متخصص برای خدمات رایابان فراهم است. در سفارشات تلفنی کلیه مراحل خدمات نصب دوربین مداربسته تحت نظارت، بازرسی و پیگیری‌های واحد مراقبت از مشتریان رایابان به صورت مکتوب انجام می‌شود و در بازه‌های مشخص نیز میزان رضایت مشتری ثبت می‌شود. رضایت‌نامه های موجود از طرف مشتریان باعث افتخار رایابان است.

فهرست خدمات

 • بازدید و مشاوره

  ۰۰۱
 • نصب دوربین مدار بسته فروشگاهی

  ۰۰
 • نصب دوربین مدار بسته صنعتی

  ۰۰
 • طراحی و مستند سازی

  ۰۰۲
 • خرید تجهیزات

  ۰۰۳
 • نصب دوربین مدار بسته مسکونی

  ۰۰