در کمترین زمان و به راحتی ثبت سفارش کنید.

خدمات ما گارانتی هم دارد.

هزینه های نهایی بعد از حضور متخصصین مشخص می شود.

پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

پشتیبانی و سرویس کامپیوتر یکی از خدمات پرطرفدار است که توسط متخصصان فنی و پشتیبانی به صورت هفتگی، ماهانه و یا دوره ای بعد از انعقاد قرارداد پشتیبانی صورت می‌گیرد.
متخصص فنی پشتیبانی فردی است که تخصص و تجربه کافی هنگام بروز مشکلات را دار است. این شخص به تمامی مشکلاتی که ممکن است رخ بدهد ازجمله نرم‌افزار، سخت‌افزار و همچنین تجهیزات کامپیوتری آشناست. این شخص قادر است مشکلات کامپیوتری را در کمترین زمان پوشش دهی و رفع نماید. یکی از مهم‌ترین وظایف شخصی که خدمات پشتیبانی و سرویس انجام می‌دهد تسلط کافی به برقراری ارتباط مؤثر با مشتری است زیرا در مجموعه رایابان خدمات مشتری مداری بسیار مهم است. متخصصان رایابان با مطالعه و امضای تعهدنامه حقوق مشتری این را می‌پذیرند که حقوق مشتری را ازلحاظ فنی و رفتاری کاملاً رعایت نمایند.

محاسن پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

از محاسن پشتیبانی و سرویس در محل می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. مشتری بعد از انعقاد قرارداد پشتیبانی و سرویس می‌تواند از این محاسن بهره ببرد. انجام خدمات در محل جز بهترین حسن‌ها است. این کار منجر به ‌صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود؛ علاوه بر آن برخورداری شما از آموزش‌های رایابان جهت مرتفع ساخت مشکلات جزئی سیستم خود جز مزایای این خدمات است.

وظایف متخصص پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

مجموعه ما با داشتن رزومه‌های درخشانی درزمینهٔ پشتیبانی و سرویس کامپیوتر تاکنون ازعهده این خدمات به‌خوبی برآمده است.
ازآنجایی‌که وظایف زیادی بر دوش یک پشتیبان فنی و سرویس کامپیوتر است، معمولاً متخصصان فنی و پشتیبانی نقش بسیار مهمی همانند یک مدیر آی تی در شرکت ایفا می‌کنند.
ازجمله خدمات در این زمینه تعمیر عملکرد بد تجهیزات و تأمین پشتیبانی فنی لازم است. رایابان با مستقر ساختن تعداد زیادی متخصص پشتیبانی و سرویس کامپیوتر در اصفهان، از عهده این خدمات به‌خوبی بر خواهد آمد. ازجمله خدمات ما پشتیبانی در تمام زمینه‌ها مانند سخت‌افزار، نرم‌افزار، مودم، کامپیوترهای شخصی و دستگاه‌های ارتباط داده است. به‌عبارت‌دیگر می‌توان گفت این شخص مسئول تعیین کردن ماهیت مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، همچنین عیب‌یابی را به عهده دارد. بعد از عیب‌یابی و سعی در رفع عیب نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری و یا در صورت لزوم تعویض قطعات آموزش‌های جزئی به مشتری داده خواهد شد.

انواع خدمات پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

خدمات مذکور در قرارداد پشتیبانی و سرویس کامپیوتر رایابان به‌صورت دوره‌ای ماهانه با حضور متخصص در محل انجام خواهد شد. ازجمله این خدمات می‌توان موارد زیر را نام برد:

 

پشتیبانی و تعمیر سخت‌افزاری کامپیوتر در محل پشتیبانی کامپیوتر

همان‌طور که ذکر شد یکی از اصلی‌ترین خدمات پشتیبانی ما تعمیر سخت‌افزاری کامپیوتر و نهایتاً تعویض سخت‌افزارهای لازم است. شما با عقد قرارداد پشتیبانی و سرویس کامپیوتر از این امکان بهره خواهید برد.

 

 

 

 


پشتیبانی و تعمیر نرم‌افزاری کامپیوتر در محلپشتیبانی نرم افزار

متخصص بعد از بررسی کلی نرم‌افزار سیستم و حذف برنامه‌های مخرب سعی در رفع عیب و یا در صورت کند بودن سیستم افزایش سرعت کامپیوتر دارد. از دیگر مشکلاتی که تکنسین‌های ما توانایی حل آن رادارند مشکلات مربوط به نصب، ریکاوری هارد، گم‌شدن فایل، مشکلات بوت کردن ویندوز، مشکلات سیستم‌عامل و دیگر مشکلاتی است که رایابان در کمترین زمان قادر به رفع کردن آن‌ها است.

حذف ویروس کامپیوتری

یکی از خدمات پر متقاضی رفع کندی و یا خرابی نرم‌افزارهای کامپیوتر است. این اقدام با آنتی‌ویروس‌های نصب شده روی سیستم ممکن است انجام نشود لذا متخصصان ما با دانش کافی در این زمینه قادر خواهند بود کامپیوتر شما را به‌خوبی از انواع ویروس‌ها پاک‌سازی کنند.

 


پشتیبانی مشکلات اینترنتی، پرینت و اسکنپشتیبانی-نرم-افزاری-در محل

یکی از دلایل ازدیاد استفاده از کامپیوتر و یا لپ‌تاپ استفاده از بستر اینترنت است. متخصصان ما قادر خواهند بود در صورت متصل نشدن اینترنت و هم‌چنین عدم اتصال دستگاه‌های پرینتر و اسکنر به سیستم این مشکلات را رفع نمایند.

تضمین رایابان در خدمات پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

رایابان حقوق مشتری را به‌خوبی در نظر خواهد گرفت به مشتری و یا کارفرما این حق را خواهد داد که اگر خدمات مطلوبی را در محدوده زمانی خاصی مثلاً یک ماه دریافت نکند، ضرری ازنظر مالی متوجه وی نشود و وجه دریافتی به کارفرما استرداد شود. باید کارفرما مطمئن باشد که در طول ساعات کاری همه‌روزه می‌تواند به‌راحتی شرکت پشتیبان را از مشکلات احتمالی آگاه کند؛ یعنی پاسخگویی شرکت پشتیبان در سریع‌ترین زمان ممکن مهم‌ترین حقی است که برای کارفرما در نظر گرفته می‌شود.

حسن انعقاد قرارداد پشتیبانی و سرویس کامپیوتر

انعقاد قرارداد پشتیبانی و سرویس کامپیوتر در اصفهان ازلحاظ اقتصادی بسیار به‌صرفه است؛ زیرا ممکن است برخی اشخاص تصور کنند هنگام ایجاد مشکل باید به فکر تعمیر افتاد و این کار را صرفه‌جویی در هزینه می‌دانند. برخلاف این تصورات داشتن یک قرارداد مطمئن پشتیبانی بیشتر ازآنچه تصور کنید در هزینه صرفه‌جویی خواهید کرد؛ زیرا به‌سرعت خدمات پشتیبانی دریافت خواهد شد. حتماً مطلع هستید که در صورت داشتن یک خرابی طولانی‌مدت خسارتی به‌مراتب بیشتر به شرکت وارد می‌شود.

فهرست خدمات

  • سرویس ماهیانه

    ۰۰۱
  • سرویس فصلی

    ۰۰۲
  • سرویس موردی

    ۰۰۳