در کمترین زمان و به راحتی ثبت سفارش کنید.

خدمات ما گارانتی هم دارد.

هزینه با نظر کارشناسان تعیین می شود

خدمات پشتیبانی شبکه

رایابان با دارا بودن حدود ده سال سابقه درزمینهٔ خدمات پشتیبانی شبکه تحت عنوان ناظران هوشمند پاسارگاد آماده خدمت‌رسانی درزمینهٔ خدمات پشتیبانی شبکه می‌باشد.

چرا برخی از مدیران یک شرکت حرفه‌ای را برای خدمات پشتیبانی شبکه انتخاب می‌کنند؟

آیا می‌دانید حدود 45 درصد از مدیران سازمان‌ها از این‌که با یک کارمند IT قرارداد پشتیبانی شبکه بسته‌اند پشیمان‌اند؟ ازجمله دلایل این امر مواردی مانند عدم تعهد کافی، مرخصی‌های ناگهانی، عدم تخصص و نداشتن تجربه کافی و … است.

پیشنهاد رایابان این است که یک‌بار برای همیشه ، پشتیبانی شبکه شرکت یا سازمان خود را به رایابان بسپارید سپس با خیالی آسوده به کسب‌وکار خود ادامه دهید. شبکه شرکت یا سازمان توسط یک تیم باتجربه و متخصص، دائماً کنترل می‌شود و ریزترین ایرادات فنی و امنیتی از چشم کارشناسان شبکه رایابان دور نمی‌ماند.

افزایش راندمان و کاهش هزینه با خدمات پشتیبانی شبکه رایابان

مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها در اصفهان افزایش بازدهی، کاهش هزینه‌های پشتیبانی، نصب و نگهداری شبکه را مدنظر می‌گیرند. این شرکت‌ها همیشه کیفیت ممتاز خدمات یک مجموعه خوش‌نام را، به خدمات ارزان‌قیمت یک شخص پیمانکار ترجیح می‌دهند و این موضوع را می‌دانند که امور مربوط به پشتیبانی و نگهداری از شبکه به‌قدری سنگین و حساس است که یک گروه حرفه‌ای و باتجربه باید به آن رسیدگی کنند نه یک شخص!

رایابان با دارا بودن یک تیم قوی در حوزه پشتیبانی شبکه که حدود یک دهه فعالیت مفید داشته و کارنامه درخشانی را در سالیان اخیر میان شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی کسب نموده است به‌عنوان یکی از مجموعه‌های موفق در امر راه‌اندازی و خدمات پشتیبانی شبکه و انتخاب اول مدیران سخت‌گیر است.

رایابان با ارائه برنامه‌های مناسب جهت نگهداری و امنیت شبکه با پشتیبانی سریع و انجام بازدیدهای منظم دوره‌ای، مشکلات شبکه را در حداقل زمان رفع می‌کند.

سؤالات متداول:

خدمات پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری در چه مواردی استفاده می‌شود؟

در شرکت‌ها، کارخانه جات و سازمان‌های متوسط و بزرگ که دارای شعبه‌های زیادی در سراسر کشور هستند و دفاتر مرکزی آن از طریق یک شبکه داخلی به شعبه‌های خود متصل شده‌اند. با استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه می‌توانند سایر شعبه‌ها را کنترل کنند؛ که این امر باعث می‌شود الزاماً قرارداد پشتیبانی با یک مجموعه قوی درزمینهٔ پشتیبانی شبکه مانند رایابان انعقاد کنند.

از دیگر کاربردهای خدمات پشتیبانی شبکه، نصب و پشتیبانی و کنترل نمودن مؤسسات مالی و بانک‌هاست است زیرا ازآنجایی‌که حساسیت زیادی در امور اینترنت بانک وجود دارد، یک مجموعه حرفه‌ای و باتجربه تنها می‌تواند پاسخگوی نیاز به پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری بانک و مؤسسات مالی باشد.

یکی دیگر از خدمات رایابان پشتیبانی شبکه موسسه‌های آموزشی  است. ازآنجایی‌که آموزشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی با راه‌اندازی شبکه برنامه‌های آموزشی خود را در بستر یک شبکه یکپارچه به کارآموزان خود ارائه می‌دهند. پشتیبانی شبکه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

خدمات پشتیبانی شبکه رایابان چه ویژگی‌هایی دارد؟

بررسی و آنالیز شبکه

 متخصصان شبکه رایابان یک نقشه از وضعیت موجود شبکه تهیه خواهند کرد و کلیه تجهیزات شبکه را ثبت می‌کنند سپس با انجام تست‌ها، سلامت تجهیزات فیزیکی شبکه مانند کابل‌ها، سرورها، کلاینت‌ها و … را بررسی خواهند کرد؛ و بعدازآن گزارش‌های لازم را به مدیران ارائه می‌دهند. ازآنجایی‌که سرور در شبکه دارای اهمیت بالایی است، تمامی سخت‌افزارها و سرویس‌های نصب شده روی سرور موردبررسی دقیق‌تر قرار خواهند گرفت سپس کارشناسان رایابان با آنالیز دقیق‌تر اطلاعات و داده‌ها، علل مشکلات و اختلالات شبکه را شناسایی خواهند کرد.

 رفع مشکلات و بهینه‌سازی شبکه

 پس از بررسی و آنالیز شبکه، کارشناسان رایابان شروع به رفع عیوب و بهینه‌سازی می‌کنند. ایرادات سخت‌افزاری به‌سرعت باید برطرف شوند و قطعات تعمیر یا تعویض گردند. سپس سرورها و ویندوزهای مجازی با چینش و آرایش صحیح کنار هم قرار خواهند گرفت و مشکلات مربوط به اکتیو دایرکتوری، سپس دسترسی کاربران به انواع فایل‌های سرور متناسب با نیازها و اهداف سازمان بررسی و بهینه‌سازی می‌شوند. در مرحله بعد تنظیمات مداوم جهت تمامی عناصر شبکه سازمان شما توسط کارشناسان شبکه رایابان انجام خواهد شد.

پشتیبانی شبکه به‌موقع و دائمی

 در تمامی خدمات رایابان پشتیبانی و نگهداری از اهمیت بالایی برخوردار است لذا هنگام عقد قرارداد زمان و لزوم اجرای آن در هر دوره ذکر می‌شود. بعد از رفع اختلالات مربوط به شبکه، کارشناسان رایابان با آنالیزهای دقیق و منظم به بررسی شبکه خواهند پرداخت تا بعداً مشکلی در شبکه باقی نماند. واحد فنی و پشتیبانی از مشتریان، خدمات مربوط به پشتیبانی شبکه کارشناسان را مورد نظارت قرار خواهند داد تا همه موارد موجود در قرارداد پشتیبانی شبکه بین شما و رایابان کامل و صحیح انجام شود.

گزارش‌های و مستندات پشتیبانی شبکه

 تمامی امورات مربوط به شبکه در سازمان شما که توسط رایابان انجام می‌شود، ثبت می‌شود و گزارش‌های آن طی بازه‌های زمانی که شرکت متقاضی آن است در اختیار مدیران شرکت قرار می‌گیرد. کارشناسان رایابان در تمامی زمان‌ها آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان می‌باشند و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره، رایابان کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام می‌کند تا پاسخگوی نیازها، سؤالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

بررسی رضایت‌مندی مشتریان

رایابان با شعار کاهش هزینه و وقت و مشتری مداری، تمام تلاش خود را جهت افزایش رضایتمندی مشتریان انجام می‌دهد و بعدازآنعقاد قرارداد پشتیبانی شبکه با سازمان، بخش پشتیبانی از مشتریان فرم نظرسنجی مدیران را به شرکت مربوطه ارسال می‌کند تا خدمات پشتیبانی شبکه کارشناسان رایابان مورد ارزیابی کیفیتی قرار گیرد و این رضایت‌نامه کتبی، در مجموعه رزومه‌های رضایت مشتریان رایابان نگهداری خواهد شد.

بعد از سفارش خدمات پشتیبانی شبکه رایابان، چه اتفاقی می‌افتد؟

بعد از ثبت سفارش شما مبنی بر خدمات پشتیبانی شبکه رایابان یکی از کارشناسان رایابان با شما و یا مسئول دفتر شما تماس می‌گیرد سپس هماهنگی‌های لازم جهت اعزام کارشناس به محل و انعقاد قرارداد با شما انجام می‌شود سپس طی جلسه‌ای، چالش‌ها و مشکلات شبکه سازمان شما موردبررسی و بحث قرار خواهد گرفت. بعدازآن رایابان جهت شناسایی علت خرابی شبکه، از طریق تست‌های مختلف روی تجهیزات سخت‌افزاری و سرویس‌های نرم‌افزاری خدمات پشتیبانی را انجام می‌دهد. سپس با آنالیز و بررسی اصولی وضعیت کنونی شبکه شما را آنالیز خواهند کرد سپس بهترین راه‌حل جهت رفع اختلالات موجود در قالب یک گزارش یا مستند به مدیران سازمان تسلیم خواهد شد بعد از انعقاد قرارداد پشتیبانی شبکه ، متخصصان رایابان با توجه به داده‌ها و اطلاعات حاصل از تست شبکه تعمیر شبکه را انجام می‌دهند. سپس بسته به اهداف و نیاز سازمان جهت رفع عیوب و بهینه‌سازی، تنظیمات مختلفی رو سرویس‌های نرم‌افزاری انجام خواهند داد. بعد از رفع کلیه عیوب و اختلالات، متخصصان رایابان با ارائه برنامه‌ریزی‌های دقیق جهت اقدامات پیشگیرانه و بازدیدهای دوره‌ای و منظم، از بروز اختلالات دوره‌ای سازمان جلوگیری خواهند کرد سپس از طریق پشتیبانی سریع و رفع به‌موقع ایرادات شبکه در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام خواهند داد. کلیه اقدامات تحت نظر پشتیبانی از مشتریان رایابان بوده و گزارش‌های دوره‌ای اعمال خواهند شد.

 

فهرست خدمات